Banvit Burada alışverişim

wpid-IMAG3780_mh1497996058972.jpg
annekaz
22 Haziran 2017
Yorum Yok

İnternetten gıda alışverişi yapmak artık çok kolay üstelik et ürünleri bile bir kaç saat bile geçmeden kapınızda oluyor Banvit bu konuda öncü ve en kaliteli firmalardan birisi.

Çalışan bir anne olarak alışveriş benim için gerçekten eziyet hele sürpriz misafirler, evde yiyecek hiç bir şey kalmamış serzenişleri hep beni buluyorsa!  Sağlıklı ve hazır gıdalar benim için kurtarıcı her zaman derin dondurucumda ya önceden hazırladığım yemekler  olur ya da özenle seçtiğim hazır gıdalar. Banvit Burada ise ikisi de olmayınca online alışveriş yaptığım kurtarıcı site.

Banvit deyince aklınıza tavuk gelebilir ama Banvit Burada sitesinde tavuk hindi, kırmızı et, şarküteri ürünlerini de bulabilirsiniz. Benim favorim olan paketli pişmiş hazır ana yemek sayılabilecek ürünleri de var soslu pişirmeye hazır etlerde ki sosları gerçekten muhteşem. Banvit Burada şimdilik İstanbul Ankara ve İzmir’de inşallah yakında Tüm Türkiye’de  online et satışına başlayacak ve bu lezzetler Her yeri saracak.. tabi belirtmeden geçmeyeyim seçtiğiniz ürünler kapınıza kadar özel araçla teslim ediliyor ve soğuk zincir bozulmuyor

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim