LR Cilt ütüsü güzellik salonlarında

lr cilt utusu
annekaz
28 Ocak 2017
Yorum Yok

LR cilt ütüsü nasıl kullanılır? Cilt ütüsü kaç lira? Cilt ütüsü öncesi ve sonrası fotoğrafları LR Cilt ütüsü güzellik salonlarında kullanılıyor mu? Mikrolifting – Mikrobotoks evde nasıl yapılır? 

LR’ın patentli ve yenilikçi Mikrobotoks aleti yani cilt ütüsü aleti Zeitgard2 Güzellik salonlarında bile kullanılıyor. Güzellik salonlarında Mikrobotoks ya da Mikrolifting seansları çoğu zaman Zeitgard2 aleti ile yapılıyor ve bunun için hanımlar binlerce lira ödüyorlar halbuki LR Zeitgard2’yi neredeyse 10’da 1 i fiyatına satın alıp evlerinde hem kendileri hem eşleri hem de sevdikleriyle beraber  istedikleri kadar kullanabilirler.

LR cilt ütüsü nasıl kullanılır?

LR Cilt ütüsü sıcak soğuk ve titreşimle cildin altındaki kolajen yapıyı hareketlendirerek  göz çevresi, dudak çevresi, boyun , mimik çizgileri , alın kırışıklıkları gibi zor bölgelerde  evde kolaylıkla uygulanır. Cilt önce temizlenir derin temizlik için Zeitgard titreşimli fırça kullanabilirsiniz, yüzü sağ sol diye  ayırın ve  göz çevresi serumunu göz altına sıkın  LR Cilt ütüsünü çalıştırın ve dışa doğru hareketlerle önce göz altını bitirin. Alet sizi yönlendirecektir, yüz jelini sıkın yine dışa doğru özellikle kırışıklıkların olduğu bölgelere hareket ettirin yani cildi ütüleyin. Önce göz çevresi, sonra yanak alın şeklinde bitirin en son boyun çizgilerine uygulayıp işlemi bitirin. Arzu ederseniz bu bakımın üzerine LR Gece maskesi sürerek komple tüm cilt bakımını bitirmiş olun.

Cilt ütüsü kaç lira?

LR Cilt ütüsü satın almak için 542 289 10 89 arayın  en güncel Cilt ütüsü fiyatı ve kampanyalar hakkında bilgi alın.

LR Cilt ütüsü yurt dışına gönderiliyor mu? LR Alman kuruluşu ve Avrupa dahil Rusya gibi Portekiz gibi pek çok ülkeye de LR ürünleri satılabiliyor. 

LR Cilt ütüsü gönderilecek ülkeler Rusya, Almaya,Fransa,Belçika, İngiltere,İtalya, Hollanda, Macaristan, Polonya,Portekiz, Romanya,Çek Cumhuriyeti, Yunanistan.. Siz de bu ülkelerde yaşıyorsanız LR ürünleri satıp ek gelir elde edebilir Güzellik salonlarında kullanabilirsiniz.

Anında kırışıklıklara etki eden daha diri ve genç bir görünüm sağlayan LR Cilt ütüsü hakkında tüm sorularınızı 542 289 10 89 whatsapp hattına sorabilirsiniz. 

cilt utusu oncesi sonrasi

Cilt ütüsü öncesi ve sonrası 542 289 10 89

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim