Zeitgard 2 cilt bakım ürünü

zeitgard-2-oncesi-sonrasi
annekaz
28 Haziran 2017
Yorum Yok

Zeitgard 2 Nasıl kullanılır, kırışıklıkları yok eder mi? Zeitgard 2’yi nasıl satın alabilirsiniz? Kimse yaşlanmak istemez ama bu kaçınılmaz ama 50 yaşında 30 gibi gösterebilir kırışıkları en aza indirebilirsiniz bunu yapmak kolay değil disiplin ve azim gerekiyor!

KIRIŞIKLIKLAR OLUŞMADAN MÜDAHELE!

Kırışıklıklarla mücadele etmek zor ama kırışıklıklar oluşmadan cildinize çok iyi bakım yapabilir ve kırışılık ve sarkmaları en aza indirebilirsiniz.

SU! 

Ne yaparsanız yapın bol su için çay değil meyve suyu değil bol su içine limon sıkabilirsiniz soğuk ya da sıcak içebilirsiniz ama sağlıklı bir cilt için su şart. Su hem iç organlara hem de en büyük organlarımızdan birisi olan deriyi besler beslenen cilt elastik olur bu kırışıkların ve sarkmaların oluşmasını engeller.

CİLT İÇİN NEM VE BAKIM

Şüphesiz iyi bakılan bir cilt çok daha farklı görünür cildinize uygun nemlendirici düzenli olarak uygulanan peeling ve maskeler cildinizi dışarıdan beslemek için çok önemlidir. Cilt tipiniz ne olursa olsun cilde iyi gelecek bir bakım kürü mutlaka vardır.

Yağlı ciltler yağsız ama nem oranı yüksek bakım ürünleri kullanabiliyorken , kuru ciltler daha yağlı ve nem açısından dengeli bakım ürünleri kullanmalı bunların yanında cilt temizliği için de özel çözümlere ağırlık verilmeli.

Hem kırışıkların giderilmesi hem de oluşmaması için Zeitgard 2 Anti-Age Cihazı kullanabilirsiniz Zeitgard 2 Anti-Age cihazı ne işe yarar? Zeitgard 2 sıcak soğuk ve titreşim özelliği ile salon bakımlarını eve taşıyan yenilikçi bir cihazdır.

Zeitgard 2 evde dermatolojik bakım yapmanın en kolay yoludur.

Önce sıcak uygulama yapar bu uygulama ile gözenekler açılır. Bu şekilde kullanılan bakım ürünü cildin en alt tabakasına kadar iner.

İkinci aşamada ise  soğuk uygulama yapar bu şekilde açılan gözenekler sıkılaşarak kapanır böylece anti age ürünleri içeride tamamen cilde nüfus eder.

Son olarak Zeitgard 2 titreşim etkisi ise cilde masaj yapar kullanılan anti age kremlerinin etkisini tam olarak göstermesi için titreşim oldukça önemlidir.

LR’ın anti age ürünü bu adımları kendisi otomatik olarak yapar ve güzellik merkezlerinde uzun sürede ve oldukça pahalı olan bakımı evde 4 dakikada bitirir.

Bu ürün evde cildine özen gösteren  olgun ciltler için üretilmiştir.  Kullananların yüzde 90 ı memnun kalmış ve etkilerini görmüşlerdir. Zeitgard 2 yi sipariş etmek için 542 289 10 89 a whatsapp dan yazabilir ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. 

Haziranın son günlerine özel bu kampanyayı ise kaçırmayın.

zeitgard 2

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim