Zeitgard cilt ütüsünün faydaları

oncesi sonrasi zeitgard
annekaz
11 Aralık 2016
1 Yorum

LR’ın çok sevilen antiageing cihazı, arkadaşlarla aramızdaki adı ile Zeitgard cilt ütüsü Türkiye’de çok sevildi . Güzellik salonlarının yaptığını evinizde yapmanızısağlayan  pratik kırışılıklarla savaşan  Zeitgard cilt ütüsünü sevmek için pek çok nedeniniz var. Ayrıntılı yazı için tıklayın  Satın almak için 542 289 10 89 arayın..

25 yaşından sonra yaşlanmaya başlıyoruz  o yaştan itibaren cildinize iyi bakmalı güzel yaşlanmanın temellerini atmalısınız. Birinci öncelik cilt temizliği makyajla yatmadığımız gibi gece cilt temizliğini yapıyoruz malesef bu şart..

Etkili cilt temizliği nasıl yapılır?

Makyajınızı silmek için özel makyaj temizleyiciler kullanabilirsiniz, sünger ya da fırça ile günde bir kere yıkayabilirsiniz. Etkili ve cilt dokusunu hareketlendirecek titreşimli bir cilt temizliği aleti geleceğe yatırım olabilir.  Zeitgard 1 hem hassas hem de normal ciltler için olan başlığı ile etkili bir cilt temizliği sağlar. Sıradan fırçalar gibi dönmez titreşimli başlığı ile cildin alt dokusundaki kolajen yapıyı da uyarır.   Zeitgard 1 ile cildinizi temizledikten sonra durulayıp yine LR ürünlerinden uygun  bir serum ya da çok sevdiğiniz nemlendirici ile cilt bakımıznı yapıp uykuya geçebilirsiniz.

lr Zeitgard cihazi satin al

Zeitgard 1 cildinizde hangi değişikliklere sebep olur

DÜZENLİ TEMİZLENEN CİLT DAHA PARLAK VE SAĞLIKLI GÖRÜNÜR

CİLT TONUNDA BİR İKİ TON AÇILMA OLUR

SİVİLCE VE SİYAH NOKTA AZALIR SİVİLCE İÇİN EK ÜRÜNLER TAVSİYE EDİLİR.

TİTREŞİMLİ ETKİSİ SAYESİNDE CİLDE YAPTIĞI MASAJLA KIRIŞIKLIK OLUŞMASINI GECİKTİRİR.

ERKEK YA DA KADIN KULLANIMI İÇİN UYGUNDUR CİLT YAPISINA GÖRE DEĞİŞEN FIRÇASI İLE KARI KOCA DAHİL HERKES RAHATLIKLA KULLANABİLİR.

zeitgard oncesi sonrasi

 

Özellikle erkekler yoğun sivilce siyah nokta yada gözenek genişlemesi gibi sorunlarla çok fazla kozmetik ürünü kullanmadan sadece Zeitgard 1 ve temizleme jeli ile başa çıkabiliyorlar.

 

lr cilt temizleme cihazi

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. yeşimlehertelden diyor ki:

    Bu ürünün methini çok duyuyorum.Sonuçları da uzun vadede gayet etkili.Sizi + ekledim.Ben de yesimlehertelden sayfama beklerim.Sevgiler….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim