Anneler gününde hediyeniz Pırlanta Merkezimden

Hamiyet
28 Nisan 2022
Yorum Yok

Anneler günü yaklaşıyor ve birçok kişi hediye araştırmalarına başladı bile! Kıymetli annelerimize, anne sıcaklığını hissettirenlere ve anne olmak isteyen sevdiklerinize bu özel günde hediye seçerken; anlamlı ve özel bir hediye almayı arzuladığınızı biliyoruz.  İşte bu noktada Pırlanta Merkezim birbirinden özel tasarımlarıyla sizlere birçok hediye alternatifi sunuyor. Pırlanta merkezimden aldığınız pırlanta mücevherlerle; anneleriniz her gittiği yerde sizden bir parça taşıyacak ve çok özel hissedecek. 

Pırlanta Ürün Çeşitleri 

Hediye alternatifi olarak değerli bir pırlanta mücevhere almak harika bir karar ama hangi çeşidini alacağınızda kararsız olabilirsiniz. 

Pırlanta Merkezimde birçok pırlanta ürün seçeneği bulunuyor. Birbirinden güzel motifleri olan bileklik seçenekleri, ışıl ışıl parlayan kolyeleri, birbirinden farklı pırlanta yüzük çeşitleri ve muazzam küpelerle Pırlanta Merkezim sizlere birçok hediye seçeneği sunmakta. Bu noktada “Annelerimize her şey yakışır” mantığıyla hareket ederek kararı sizin benzersiz zevkinize bırakıyoruz. 

Pırlanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Pırlanta bir ürün alırken dikkat edilmesi gereken birçok özellik bulunur. Hele ki hediye olarak alıyorsanız sayacağımız bu özelliklere ekstra dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en kritik nokta ise; ürünün pırlanta sertifikasının bulunup bulunmamasıdır. Pırlanta sertifikasını, pırlantanın garanti belgesi olarak düşünebilirsiniz. Pırlanta sertifikası, 4c özelliğini doğrulayan ve pırlantanın orijinalliğini kanıtlayan kalite onay belgesidir. 

Alacağınız pırlantanın 4C özelliğine uyup uymadığını mutlaka kontrol edin. 4C özelliği , pırlantanın kıymetini temsil eder. Karat, renk, berraklık ve kesim olmak üzere 4 tane özelliğe dikkat çekilir. 

Karat:

Karat, 4c özelliğini içeren ilk faktörden biri olan karat, elmasın ağırlığını belirlemek için kullanılan bir ölçü birimidir. Pırlantanın karatı ne kadar büyükse; o kadar kalitelidir. 

Pırlanta Kesimi:

Pırlanta kesimi de 4c özelliği içerisinde yer alır. Pırlanta seçerken pırlanta kesiminin kusursuz olması önemli bir noktadır. Kusursuz ve iyi kesilmiş bir pırlanta, ışıltısını çok iyi yansıtır. Bu bağlamda pırlanta kesiminin ideal kesim tekniğiyle yapılmış olması gerekir. 

Berraklık:

Pırlantanın berraklık seviyesi; IF veya FLI’den başlayarak  VS, VSI şeklinde devam eder. Berraklık özelliği de pırlatanın kalitesini yansıtan özellikler arasında yer alır. 

Bunu da seversin  Dünyanın en hızlı ve en ucuz interneti!!

Renkleri:

Pırlantadaki renkler, D harfinden başlayarak Z harfine kadar sınıflandırılır. En parlak ve en pahalı sınıf, D sınıfıdır. Ayrıca D ile H harfi arasındaki seçenekler beyaz renk kategorisinde yer alır. 

Pırlanta Ürünlerin Fiyatları 

Her bütçeye uygun pırlanta mücevher seçeneği mevcut. Ürünlerin fiyatı, pırlantanın karatına göre değişkenlik göstermektedir. 

Eğer tercihiniz tektaş yüzükten yanaysa; tektaş yüzük fiyatları, 1100 TL’den başlayıp 92.500 TL’ye kadar uzanıyor. 

Tercihiniz pırlanta kolye ise; pırlanta kolye fiyatları da kolyenin çeşidine ve pırlantanın ağırlığına göre değişkenlik gösterir. En düşük pırlanta kolyenin fiyatı yaklaşık 1500 TL civarındadır. En yüksek pırlanta kolye fiyatı ise 130.000 TL civarında değişmektedir. 

Pırlanta bileklik fiyatları ise; sembolüne, tasarımına ve karatına göre değişkenlik gösterir. 3000-30.000 TL aralığında bütçenize uygun birçok pırlanta bileklik alternatifi bulunmakta. 

Pırlanta Merkezimde Anneler gününe özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanarak bütçenize en uygun hediyeye seçme imkanına sahipsiniz. Sitemizi ziyaret ederek kampanyalarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Pırlanta Sertifikası ve Güvenlik 

Orijinal ve 4c özelliğini taşıyan kaliteli bir pırlanta aldığınızdan emin olmak istiyorsanız pırlanta sertifikasına dikkat etmeniz gerekir. Sertifikaya sahip pırlantalar, sahte veya imitasyon ürün olamaz. Bu noktada pırlantanızı satın aldığınız yerin güvenilirliği de çok önemlidir. Satın aldığınız pırlanta, içerisinde mutlaka pırlanta sertifikasıyla teslim edilmelidir. Bir nevi kimlik niteliği taşıyan pırlanta sertifikası, pırlatanın değerini de korumaktadır. 

Neden Pırlanta Merkezim

Pırlanta Merkezim olarak; annenizi ve sizi mutlu edecek kampanyalar ve bütçenize uygun birçok seçenekle yanınızdayız.  Sertifikalı pırlanta ürünlerimizle gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilir, eşi benzeri olmayan parçalarla sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler alabilirsiniz. 

Anneler Gününe özel kampanyalar ve %30’dan başlayan indirimlerle Pırlanta Merkezim’de birçok hediye seçeneği sizleri bekliyor. 

Pırlanta Merkezim olarak; kıymetli annelerin, anne gibi hissedenlerin ve anne olmak isteyen bütün kadınların anneler gününü kutluyoruz. 

Annelerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuz!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim