Bayanlara özel kredi kartı; TEB She Card

Annekaz
5 Mart 2013
Yorum Yok

teb she card Biz bayanların ihtiyaçları hiç bitmez. Evin pekçok ihtiyacını karşıladığımız gibi aynı zamanda çocukların ihtiyaçları da bizlere bakar. E tabi bir de kendi ihtiyaçlarımız var. Kişisel bakım ihtiyacımız, alışveriş ihtiyacımız, sağlık ihtiyacımız…Bizim özel ihtiyaçlarımıza göre bayanlara özel kredi kartı olsa ne iyi olurdu değil mi?

Evet çok iyi olurdu, olmuş da..TEB’in biz bayanlara özel sunduğu kredi kartı TEB She Card, Bonus Cardın bütün özelliklerinin yanı sıra daha pekçok avantaj da sağlıyor. Dergi aboneliği, kuru temizleme, giyim ve kişisel bakım gibi birçok sektörde %25’e varan çok özel indirimler; kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcamalarını 3 taksitte ödeme imkanı ve 100 TL ve üzeri tüm giyim, çocuk giyim de dahil ve kozmetik harcamalarınızda %5 ekstra bonus fırsatı…

TEB She Card’ın avantajları bunlarla da bitmiyor. TEB Seyahat Hattını arayarak, kartınızda birikmiş bonuslarınızla seyahat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz, üstelik seyahat harcamalarınızı da taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca çekici, çilingir, camcı vs. gibi asistans hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

TEB She Card biz bayanlara özel olduğumuzu hissettiren bir kart. Bize hiçbir kartın sunmadığı pek çok avantaj sunuyor. Şimdi artık bir TEB She Card sahibi olmak ve alışverişlerimizin keyfini çıkarmak lazım.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim