Erkekler için takma kirpikler!

Annekaz
10 Kasım 2011
2 Yorum

Russel Brand günlük yaşamında takma kirpik kullanan erkeklerden

Naylon çoraptı, ojeydi föndü fondotendi derken takma kirpikleri de erkeklere kaptırdık. Sadece oyuncular şarkıcılar için kullanılan takma kirpiklerden bahsetmiyorum sıradan işinde gücünde okulunda olan erkekler için bu takma kirpikler.

Hep bu Asyalı erkelerin başının altından çıkıyor bu işler kullanmadıkları kozmetik yok, takma kirpik takması kullanması en zor aksesuarlardan,  ben takamıyorum mesela ruhumda yok :) erkekler nasıl becerip takacak bilemiyorum. Ne diyelim Metroseksüellik kavramı genişliyor genişliyor kocaman oluyor..

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. rukiye dedi ki:

    naylon çorap vs derken sırada topuklu ayakkabılar var :;))) onlarıda kaptırdık:)) serhat kidil isimli sarkıcı çıktı 21 punto sitiletto giyiyor. kidiletto adı altında erkekler için sitiletto üretimide yapacaklarmıs.:))) anne kaz bu konudada bir konu açarsın artık. tv de filanda çıktı. detaylı bilgiler için linklere göz atın.

    http://tr-tr.facebook.com/kidiletto

    http://tr-tr.facebook.com/serhatkidilofficial

    http://www.youtube.com/watch?v=g0sp7fbfNCw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim