Kapşonlu kaban, galaksi mont ve adventure time tayt

Annekaz
21 Aralık 2017
Yorum Yok

Kızlar büyüdüğünden beri bir sürü kıyafetim var onlar ne alsa ben de giyebiliyorum, Kapşonlu kaban mesela bunlardan birisi,  aynı kaban ve montları giyebiliyoruz. Melike ile de aynı ayak numarasına sahip olunca onun bütün ayakkabıları benim oluyor. İşte aynı kabanı giydiğimizin ispatı ?

Bu haki yeşili kaban oldukça şık kot üzerine hemen giyilip çıkılacak  rahatlıkta durum böyle olunca Melike’nin en sevdiği kaban oluverdi. Zaful dan aldığımız bu kapşonu tüylü kaban modeli ni buradan görebilirsiniz.

zaful kaban 2

advanture time tayt

Diğer yanda  Elif Nur biraz daha çılgın bir tarza sahip.  Adventure Time en sevdiği çizgi filmlerden birisi. Hayranı olduğu kahramanların  taytını bulduk. Adventure Time tayt ve üzerine bir de galaksi desenli bol  yıldızlı bir mont aldı doğrusunu söylemek gerekse bu montu çok sevdim her an el koyabilirim. Galaksi desenli mont buradan aldım. Yurt dışı alışverişde Zaful ücretsiz kargosu bize daha çok seçenek sunuyor..

galaksi mont 4

Bunu da seversin  Bir siyah kalem etek 16 ayrı stil
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim