Yalanın bu kadarı..

Annekaz
17 Şubat 2009
1 Yorum


Sabah sabah ne gerek varsa Star T.V’de Mesut Yar ile Uyan Türkiye’yi seyrediyorum geceden açık kalmış yoksa sabah sabah bu kadar çatışmaya kalbim müsait değil, deprem olmuş ekşi’den insanlardan vallahi deprem oldu hissettik şeklinde telefon mail yağdırıyorlar kanala, ben de işimin kıyısından köşesinden alakası olduğu için kulak kabarttım. Deprem olmuş dünyadan haberimiz yok, her neyse muhabir yırtına yırtına Mesut Rasathane’nin sitesine bakıyoruz en son bir hafta önceki deprem var bizse anında haberi veriyoruz ..yuh artık demeye getirdi..Rasathane bu tür sallantılarda ilk başvurduğumuz yerdir sallantıyı hisseden muhabir artık her nerdeyse depremi haber merkezine haber verir önce şurada deprem oldu merkezi vs birazdan açıklanacak denir..Sonra da rasathane bir kaç dakika içinde merkezi derinliği şiddeti vs bildirilir..

E tabi bende girdim baktım yuh artık narasını ben çektim çünkü şakır şakır depremler gece demeden gündüz demeden aktarılmış. Ne bir haftalığı her gün deprem olmuş memlekette ufak tefek hepsi var..Bu kadar yalancılık bu kadar insanları yanıltma rasathane gibi çok önemli bir merkezi alçatmaya kimsenin hakkı yoktur. Yok eğer muhabirin körlüğü ise daha çook acemidir bi haltan çakmıyodur almayın canlı yayına o kadar mı bilemiyorsunuz girin canlı yayında şu siteye son sonuçları görün..Bu kraldan daha kralcı medyanın gökten düşen ay parçasını bile devlete hükümete mal etmesi midemi bulandırıyor..Hakikaten gazeteyi de izlenilen kanalları da değiştirmek lazım..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. GeCe dedi ki:

    valla doğru söylüyorsun haber siteleri bir yana insanlar da girip bakabilir rasathane sitesine ama milletçe panikiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim