Zaful pudra çiçekli yazlık elbise

Annekaz
13 Ocak 2018
1 Yorum

Çiçekli elbise kadın modasının vazgeçilmezi gerçi artık erkekler de çiçekli kıyafetler tercih edebiliyorlar ama şimdilik elbise bize ait :) Yazlık elbiselere şimdiden bakıyorsanız çiçekli elbiseleri kesinlikle es geçmeyin. Ben şimdiden kendime hoş bir omuz dekolteli elbise seçtim. Lacivert pudra renkli çiçeklerle bezenmiş elbisem Zaful ‘dan. Zaful dünyanın her yerine bedava kargo karşılığı ürün gönderiyor. Muhteşem indirimleri takip ederseniz ve aceleniz yoksa harika fırsatlar yakalayabilirsiniz.

zaful elbise

Belinden bağcıklı olan bu elbise çok rahat aslında omuz dekoltesi var lakin ben kullanmadım. Omuz kısmındaki lastikle omuz dekoltesini açıp kapatabiliyorsunuz.

cicekli elbise annekaz 4

Ayakkabılarım ise İlvi, ilvinin bu ayakkabılarını çok seviyorum pudra tıpkı nude gibi ayakkabı olarak yazın hemen her kıyafetle kulladım…

cicekli elbise annekaz

Bunu da seversin  2018 ilkbahar yaz ayakkabı modası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Umran dedi ki:

    Çok yakışmış ♡♡

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim