Aqua di Polo ile retro modası

Annekaz
12 Ekim 2021
Yorum Yok

Şükürler olsun korona dönemini atlattık sayılır, restoranlar, kafeler açıldı hayatlarımız biraz olsun normale döndü. Korona döneminde hasret kaldığımız arkadaşlarımıza, çok sevdiğimiz yemeklere ve gezmelere kavuştuk. Beni en çok sevindiren gelişme ise okulların açılması oldu.

Bu yıl kızımın üniversitede son yılı bol bol gezip eğlenebileceği, derslerini daha aktif çalışabileceği, gelecek planlamalarının daha resmi yapacağı çağda evde bilgisayar başında olmasını hiç  istemezdik, şükürler olsun okuluna kavuştu  biz de rahatladık.

E tabi okullar açılınca ihtiyaçlar artıyor acil olarak  hemen laptopunu kitaplarını taşıyabileceği bir çanta aramaya başladık. Kaliteli, fiyatı uygun tam istediğimiz özelliklerdeki laptop çantasını Aqua di Polo da bulduk.

Aslında Aqua di Polo  bildiğimiz bir marka, hatta evde herkesin bir Aqua di Polo  güneş gözlüğü var ama çantaları parfümleri kolonyaları olduğunu bilmiyorduk. Kızım işine çok yarayacak severek de kullandığı bir çanta aldı, bende fırsat bu deyip ürünler arasında şöyle biz gezintiye çıktım.

Bir süredir  sosyal medyada gördüğüm retro akımının klasik dijital saatlerinden almazsam olmazdı. Günlük yaşamda hatta evde bile saat takmayı seviyorum böyle su geçirmez dayanıklı bir saat çok işime yaradı, ayrıca çok  şık! Fotoğraflarda duruşu bile çok havalı değil mi?

Kendime  saat almışken eşime almamak olmazdı, ona da klasik bir erkek saat modeli tercih ettim. İster sweatshirtle ister takım elbise ile kullanabileceği bu modele ne yazık ki oğlum el koydu.

Sepetime eklediğim ürünler arasında beni en çok şaşırtan parfüm ve kolonyalar oldu. Kadın parfümü olarak tercih ettiğim koku LA ROCCA. Hafif meyvemsi, çok hoş ve hafif bir koku temiz ve taze bir his veriyor. Tavsiyemi isterseniz kış günlerinin gündüz parfümü budur.

Bunu da seversin  Mastermaid Power Tanışın! Çok Amaçlı Mutfak Robotu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bitmeyen korona önlemleri kapsamında evdeki hijyen köşesinde ise değişikliğe gidip Bambu ve yeşil çayın uyumuna kendimizi  bırakmış durumdayız. Online alışveriş olmasa şu dönemi nasıl atlatırdık bilmiyorum, kolonyasından güneş gözlüğüne, çantasından saatine kadar her şeyi birkaç tıkla almak hele eve hediye gibi gelmesi kadar güzel başka  bir duygu yok yaşasın online alışveriş :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim