Bebeğinizin Gelişiminde Ne Kadar Etkin Rol Alıyorsunuz?

Annekaz
11 Kasım 2016
Yorum Yok

Bebeğinizin fiziksel gelişimini, beslenmesini ay ay takip ettiğinize eminiz. Biliyoruz çocuğunuz hızla büyüyor, her gün yeni tepkiler veriyor. Çocuğunuz ay ay büyüdüğünü ve geliştiğini görmek dünyanın en güzel duygularından biridir. Her ay yeni şeyler öğrenmesi ve keşfetmesi, ebeveynleri ile birlikte farklı deneyimler yaşaması çocuğunuzun gelişimi için oldukça önemli.

Bebeğinizin fiziksel gelişimi, beslenmesi kadar zihinsel, dil, duygusal ve sosyal, motor gelişimlerinin de desteklenmesi ve izlenmesi gerekiyor. Pedagogların çocukların gelişiminin en önemli bölümünü 0-4 yaş arası dönem olduğunu vurguluyorlar. Peki bu dönemde bebeğinizin eğitimine nasıl destek olacaksınız? Neleri ne zaman öğrenmeli, neler yapabiliyor olması gerektiğini nasıl takip edeceksiniz?

Artık oyun oynamak, sizinle vakit geçirmek istiyor. Çocuğunuzun eğitimine oyunları dahil etmeye ne dersiniz? Bebeğinizi eğlendirirken gelecekteki başarısına, kişilik oluşumuna katkı sağlayacak eğitime başlamanın tam zamanı. “Bebeğimle nasıl verimli zaman geçiririm?” diye endişelenmeyin! 9 ile 48 ay arası minikler için uzman pedagog ve psikologların uzun yıllar yaptıkları çalışmalar ile hazırlanmış, çocukların kitap üzerinden aktivite yapabildikleri, ilk ve tek rehber “Adım Adım Eğitim Seti” ile bebeğinizi eğlendirirken gelişimine de destek olabilirsiniz. 9-48 aylık bebeklerin zihinsel, dil, motor, duygusal ve sosyal gelişimleri ve eğitimleri hedeflenerek her aya özel hazırlanan Adım Adım, çocukların anne ve babalarıyla birlikte interaktif aktivite yapabildikleri Türkiye’deki tek eğitim ve gelişim seti. Her ay ayınıza uygun olarak evinize gönderilen setiniz ile bebeğinizin eğitimine destek olurken birlikte eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Ailecek yaptığınız aktivitelere yenisini eklemek üstelik çok kolay. www.adimadim.com adresine giderek, bebeğinizin eğitimi için ona uygun olan aydan sipariş verebilir ve en geç 4 iş günü içerisinde setinize ulaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim