CD’den harika bir aksesuar

Annekaz
8 Temmuz 2008
3 Yorum

CD’den çok fazla ıvır zıvır geri dönüşüm süs vs gördüm fakat bu muhteşem.Yapanın blogu da muhteşem Rengin hanımın adı gibi renkli aksesuarlar ve harika oyalalarla dolu bir blogu var.İngilizce yazdığı blogunda çok zarif çalışmalar görebilirsiniz..

Ayrıca bu CD den yapılmış aksesuarında (burada) yapım ayrıntılarını ve fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Bunu da seversin  Çataldan peçete halkası
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Anonymous dedi ki:

  http://www.balpetegivekraliceleri.blogcu.com

  Çok haklısın arkadaşım benimde çok dikkatimi çekti bu durum. Bende her gün bir senin siteni bir de 10 marifeti muhakkak açarım. Hırsızlıktan başka bir şey değil bu inan. Aslında 10 marifetin bakması lazım. Seni muhakkak onlarda takip ediyorlardır. Haklılığını görecekler muhakkak merak etme. O gönderen kısmını annekaz yapsınlar oldu bitti pilli için. O kişiye de ders olur.

 2. Cocukla Cocuk dedi ki:

  Bir önceki yorumda bahsettiğime çok güzel bir örnek, Rengin hn. ın blogunu bize tanıtman sana özel. bayıldım sitesine. İngilizce yazdığı için de bravo. Bizim aklımızda olan bir türlü aksiyona geçemediğimiz bir durum.

 3. Nathalie L. dedi ki:

  Do you know this blog ?
  http://cdhistoires.blogspot.com/
  many CD pinkeeper.
  Friendly

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim