Çengelli iğne ile ceket süsleme

Annekaz
9 Ekim 2013
Yorum Yok

Çengelli iğneler son zamanlarda özellikle kot kıyafetlerde sık sık görüyoruz. Çok şık görünen modeller yapılabiliyor. Sadece çengelli iğne kullanarak böyle siyah bir ceketi özel bir güne hazırlayabilirsiniz. Hem modaya uygun bir kıyafetiniz olur hem de çevrenize ben yaptım diye hava atarsınız :)
cengelli igne ile bluz süsleme
Bu tüy görünümlü çengelli iğne ile ceket süsleme gerçekten çok kolay. Lakin ortadaki taşlı zinciri cekete yapıştırmalı hiç hoşuma gitmedi sakın siz yapıştırmayın ceketi süsleyeceğiniz yeri videodaki gibi çizin ve o çizginin üzerinden taşlı zinciri dikin. Bu taşlı zincirler çok kolay dikilir gümüş rengi bir iple bir iki dakikada dikebilirsiniz.

Geriye bol bol çengelli iğne satın almak kalıyor şimdi çeşit çeşit çengelli iğneler var renklileri parlakları altın renklileri vs vs.. kendi modanızı kendiniz yaratın ve bir ceket çengelli iğnelerle nasıl süslenirmiş videosunu izleyin..

Moda en moda kıyafetler  ceket modelleri ceket süsleme. Çengelli iğne ile ceket süsleme. DİY projleri. moda trendleri, kıyafet tasarımı ceket modelleri ve ceket süsleme teknikleri, Hangi kıyafete hangi ceket?

Bunu da seversin  Cips kutusundan kurabiye paketi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim