Çeşitli Kombinasyonlar

Annekaz
30 Ocak 2013
Yorum Yok

pr_01_2078_min

Moda gün geçtikçe o kadar hızlı değişmekte ki, artık sokaktaki insanlara baktığımız zaman çok değişik tarzlarda ,kendi stilini yaratmış, klasik, marjinal ya da sade diye adlandırabileceğimiz pek çok stil görmekteyiz.

pr_01_1930_min

Üretilen ürünlerin farklılığı, gün geçtikçe daha fazla stil sahibi ürünlerin üretiliyor olması ve markaların bu konudaki hassaslığı da insanların zevkini her geçen gün biraz daha etkilemekte.

pr_01_1798_min
Bu yıl günlük kıyafetlerde elbise ve etek modasının oldukça artmış olduğu aşikar. Ülkemizde yerleşen tayt giyme alışkanlığı sayesinde etek ve elbise boylarının kısaldığını ve bunlarla yapılan renkli külotlu çorap ve tayt kombinlerinin arttığını etrafımıza baktığımızda rahatça görebiliriz. Ayrıca ülkemizdeki iklimin, kışın dahi çok soğukve rahatsız edici olmadığını hesaba kattığımızda, özellikle deri bayan ceket kullanarak etek ve elbise kombinini tamamlamak, artık günlük hayatta etrafımıza baktığımızda sıkça gözümüze çarpan bir tarz olarak tanımlanabilmekte.Daha da ayrıntıya indiğimizde ise, özellikle bayanlarımızın son yıllarda daha renkli ve canlı giyindiklerini gözlemleyebiliriz. Üretilen pek çok farklı renkte bayan ceketler ve külotlu çoraplar, aynı ürünü kullanıyor olsanız bile renk tercihinden ötürü gözümüze daha canlı, daha farklı ve daha sıcak yansımakta. Bu da az önce bahsetmiş olduğumuz gibi çok farklı markalardan alışveriş yapmak, farklı ürünler bulmak zorunda kalmadan veya özel üretim ürünlere çok fazla para harcamadan farklı görünmenizi ve ayırt edilmenizi sağlıyor. Yani bir mağazaya girdiğinizde renk tercihiniz ve yaratacağınız kombin tamamen sizin zevkinize kalıyor.

pr_01_1408_minpr_01_1241_min
Gece dışarı çıkarken giyilen ürünlerin ise artık eskiyle kıyasladığımızda çok da farklı olmasına gerek yok.Günlük olarak kullandığınız bir etekle kombin yapacağınız şık bir şifon bluz, çok abartılı olmadan şıklığınızı tamamlayabiliyor. Hatta gece kıyafeti ve gündüz giyimi arasında çok fazla farklı ürünler tercih etmeyen sade bayanlarımızın, kıyafetlerini sadece bir makyajla çarpıcı hale getirebilmeri mümkün.
Gördüğümüz gibi günümüz modası aslında bize pek çok avantaj sunuyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra , yeni stilistlerimizin modayı artık renklerde arıyor olmaları, özellikle bayanlarımız için büyük bir avantaj haline gelmiş bulunmaktadır.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim