Çiçekleri kurutan vazo

Annekaz
11 Aralık 2007
Yorum Yok

Eşimiz her hangi bir dağın kurdu ölüp bize çiçek getirdiği zaman isterizki ömür boyu canlı dursun ama malesefki solacak ,benim gibi ne kadar gerçeğe benzesede yapma çiçeklerden nefret ediyorsanız bu vazo size göre çünkü mükemmel şekilde çiçekleri kurutuyor.
Ben eve canlı çiçek geldiği zaman ters olarak duvara asarım o şekilde kurur , yaprakları eğilip bükülmez susuz olduğu içinde çürümeden fazla dökülmeden kurur .Bu duvar aparatıda aynı mantık..
Aman sevgili tasarımcı bu aleti alacağım, ayda yılda bir çiçek gelecek sonrada kullanacığım öylemi ..Erkekler için güzel koltuklar tasarlanmasını bekliyoruz biz çayını kolasını koyacak yeri olsun kumandalı olsun evdeki her aleti kumanda edebilsin ,masaj yapsın, yanlarında cepleri olsun gazete dergileri koyulabilsin.Arabalardaki gibi kendinden çakmağı olsun hatta kültablasıda olsun mümkünse çıkarılan çorapları sokabileceği bir cepte pratik olur..
yazdıkça yazasım geliyor bi koltuğa ne kadar çok şey sığıyormuş..

Bunu da seversin  Ey blogcu geldiysen link ver..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim