Çift taraflı kitap çantası ve etek pantalon

Annekaz
11 Temmuz 2008
1 Yorum


Bu aralar çok moda olan bol pantolon eteklerden kızımda istedi fakat hep büyükler için var.Bende poplin bir kumaş aldım ve kendim diktim.3,resimdeki ‘pantolon’ üst tarafını dar kesim yaptım altını bol kolay bir çalışma ve rahat kullanışlı bir pantolon oldu.Aslında fotoğraftaki küçük kızımın ama o fotoğraf çekinmek istemediği için ablası mankenlik yaptı.O yüzden azıcık kısa görünüyor.Ben kalıpla kesmiyorum göz kullandıkları pijamalara göre el yordamı ile yapıyorum.Yeni başlayanlar Temel olarak Buradaki kalıbın benzerini kullanabilirler fakat bu tür bol pantolon kesimlerinde peyik dediğimiz orta kısım normal ölçüden 4 parmak daha uzun olur bel kısmı da pijama gibi bol olmaz..

Burada büyük fotoğrafları var.. Poplin kumaşın metresi 4,5 lira 1 metre den ikisi de çıktı.Ayrıca 2 metrede viskon aldım hafta sonu iznimde pantolon ve etek dikeceğim umarım.. :)

Bunu da seversin  Özel günlere özel hediyeler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Anonymous dedi ki:

    çok güzel çanta ellerinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim