Ebru desenli tırnaklar

Annekaz
11 Kasım 2010
3 Yorum
lacquerized

Özel günlerde değişik ojeli bakımlı tırnaklara sahip olmayı seviyorum, hoş kim sevmez ama böylesi değişik desenleri deneyecek kadın sayısı azdır ben deneyebilirim bakarım hoş durursa böyle tırnaklarla insan içine çıkarım. Bu ebru desenli tırnaklarda denenebilecek kadar hoş parlak kat kat değil yalnız bir kötü yanı var yöntem sadece takma tırnaklara yapılabiliyor.. :) Bakalım izleyelim ebru desenli tırnak ojesi nasıl yapılıyormuş..

Bunu da seversin  Dantel mumluk
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Üçkadınüçmoda dedi ki:

  Bu tırnakları yaptırıp çıt kırıldım oturmak lazım :)

 2. Sevil dedi ki:

  bayıldım valla bende yaptırmak isterim ama bu derece güzel yapan varmı ki buralarda
  varsa bana gelsin :=)

 3. Ebru Aksoy dedi ki:

  Sevgili Anne Kazcım; çok güzel şeyler paylaşıyorsun teşekkürler :)) <3 bu yöntemi youtube da ben de görmüştüm ama benim gördüğümde tırnaklarının etrafını selo bantla bantlayıp direk kendi tırnağının üzerine uyguluyorlardı, takma tırnaklara değil. yani normal kendi tırnağımıza da yapılabiliyor, bir keresinde can sıkıntısından oturup deniyim demiştim ama oje şişelerim hep dibinde olduğu ve eski olduğu -pek akışkan formunda olmadığı- için anca bir tırnağıma yapabilmiştim. sonuç burdakine benzer olmuştu. bi de biraz sabır işi her tırnak için tekrar tekrar desen hazırlamak.. ama deneyecek olursanız tavsiyem yeni alınmış ojelerle deneyin,daha iyi sonuç alırsınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim