Facebook’da Brain Buddies çılgınlığı

Annekaz
24 Eylül 2009
4 Yorum
Facebok’dan nefret ederken bir anda annekaz’dan sonra açtığım ve uzun süre kaldığım sitelerden birisi oldu. Sebeplerine gelince öncelikle akraba dostu arkadaşı yüz yüze çok az görmem kim ne yapmış nereye tatile gitmiş ne yemiş ne içmiş kiminle berabermiş hepsini bir çırpıda görebiliyorum. Facebook “okul arkadaşını bul” amacı ve tanıtımından sıyrıldı iyi de oldu. Eğlence ve video grupları tartışma panoları eklentiler vs ile daha bi sevimli oldu.
Facebook da oynanan pek çok oyun da var. FarmVille sanıyorum en kalabalık olanı  ama ben hem Türkçe olmasından hemde arkadaşları bir biriyle yarıştırmasından dolayı Brain Buddies’i seviyorum. Fırsat buldukça kaçıyor rekor kırmaya çalışıyorum :) Henüz kıramadım görsel yetenek ve mantıktan iki kupam var ama..:P Zaten rakamlarla aram hiç iyi olmadı..Birde puan olarak geçtiklerinize ya da geri kaldıklarınıza böyle hoş mesajlar gönderebiliyorsunuz..en sevdiğim mouse’um bozuktu :P
Zekanı ölç linklerinden korkanlar için çok sevimli bir uygulama olmuş…tavsiye ederim
Bunu da seversin  Parti bayrağından yaban gülü!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Gelin Ayşe dedi ki:

  hemen bakiyorum :)

 2. *ayliz* dedi ki:

  ben hiç oyuna filan bakmadım arkadaşların ısrarlı mesajlarıyla açmıştım hesap o kadar

 3. Anonymous dedi ki:

  http://www.brainbuddiesbot.com adresindeki botla 15 binin üzerine çıkmanız mümkün

 4. MBalik dedi ki:

  benim şimdiki rekorum 2916

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.