Güneşsiz bronzluk ve otobronzlar

oto-bronz
Annekaz
20 Ağustos 2011
3 Yorum

oto-bronz

Güneşe hassasiyeti olan açık tenli bir bayan olarak otobronzları her zaman çok merak etmişimdir. Denemeye cesaret edemedim, çünkü çok kötü örneklerini gördüm. Turuncu olanlar, dalga dalga izleri halinde bronzluklar, yer yer lekeler kıyafetlere bulaşanlar.. Sevgili Michelle leopar desenli 12 santimlik ayakkabıları ile bize otobronz nasıl uygulanır video eşliğinde gösteriyor çok tatlı hoş bir bronzluğa sahip olduğu kesin. Ama surata deneme noktasında hala tereddütlerim var İzleyelim bakalım Michelle bu bronzluğa nasıl kavuşmuş.

 

Bunu da seversin  2014 yılının en iyi kadın parfümleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. KelebekGibi dedi ki:

    Acil, özel zamanlarda belki yapilabilir ama onun disinda sevmiyorum bu denli bronzluk. Kiyafetlere leke yapar, insanin dikkat etmesi gerekir aman akti mi acaba…vs. Güzel görünüyor görünmesine o ayri konu.

  2. Nihal dedi ki:

    O profesyonel.. Yapsak elimize yüzümüze bulastırırız.Hem çok sıkılırım ben. çocukla o kadar vaktim olsa ooo..

  3. Pratik Anne dedi ki:

    Gunesli de gunessiz de bronzlugu sevmiyorum ben. Beyaz tenli olmayi seviyorum. Illa ki kisa veya uzun vadeli yan etkisi varmis veya olacakmis gibi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim