‘Halay çeken köpek’ duyarsızlığı

Annekaz
23 Ağustos 2009
5 Yorum
Bu video dün internette bugün de televizyon kanallarında arzı endam etti. Hadi internetin özellikle internethaber sitelerinin çiğnemeden yutmasına alışığız ama “koskoca” TRT’nin bu videoyu komik diye yayınlamasını hayretler içerisinde karşılıyorum. İy herkes kedisini köpeğini iple misina ile bağlasın olmadık pozisyonlarda çay içirsin çorba içirsin harmandalı oynatsın çeksin çeksin yayınlasın aman ne güzel biz de insanız diye gezinelim. Başta bu videoyu çekeni, yayınlayan ajansı, sonra alıp kullananları, gülenleri ve koskoca devletin koskoca TRT’sinde internette milyonlarca video varken iftar tatlısı niyetine yayınlayan o ipleri görmeyen editörünü haber müdürünü sunan spikeri dahi kınım kınım kınıyorum saygılarımı sunmuyorum.
Bunu da seversin  Lahana pastası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. ŞANSLI dedi ki:

  Çok yazık!

 2. sevil dedi ki:

  Yazıklar olsun!Ben izlememiştim,şimdi haberim oldu,sonuna kadar da bakamadım zaten.

 3. Kuzguni dedi ki:

  Sanırım süs köpeklerini bunun için almışlar. Evde köpek beslemek bu olsa gerek. İple bağlar halay çektiririz:( Yazıklar olsun…

 4. E. Ali dedi ki:

  Yapanlara yazıklar olsun. televizyonda görseydim ben de aynen sizin gibi sitemde yazıp kınardım. vicdanlılığınız çok güzel Allah herkese bu duyarlılığı nasip etsin. Allah sizden razı olsun.

 5. Anonymous dedi ki:

  bende hayvan bakıyorum ve bu videoyu izlediğimde aynen sizin hissettiklerinizi hissettim ve insanların bu kadar af edersiniz ama vahşileştiğine tanıklık etmek beni hem üzdü hemde ürküttü.duyarlılığınız için teşekkürler.. olanlara ufaklığın gözünden de bakılması gerekli .. ifadesi zaten hoşnut olmadığı bir durum içerisinde olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.