Hediye örgü sepeti

Annekaz
12 Aralık 2008
3 Yorum

Örgü sepeti derken örülmüş sepetten değil içi örülebilecek her türlü alet edavat dolu hasır bir sepetten bahsediyorum.Yılbaşında adettir içki meşrubat dolu fındık fıstıkla dolu sepetler gider.Bize de koyun kadar hindi gelir tabi ben o hindiyi nasıl pişireceğimi bilmem :) Ne lüzum var kocaman hindiye, içki dolu sepetlere özellikle stresli işlerde çalışan hanımlara gönderilmeli bu sepetlerden, içlerinde çeşitli basit örgü modelleri ve nasıl yapıldığını anlatan kitapçıklar, kitapçıklardaki modellere uygun iplikler şişler tığlar filketeler düğmeler kurdeleler örgü işinde aklınıza ne gelirse var.İlla örgü olması şart değil takı olur,sevimli kumaşlar olur, işleme setleri olur. E hoş fikir tanıdık bildiklere adı çıkmışlara gönderilebilir. :))Burada setlerin tanıtımı var, ayrıca destek olan siteler ve firmalarında linkleri mevcut her bir linkte değişik hoş örgüler slidelar görmeniz mümkün..

Bunu da seversin  Neden 3 tarayıcı kullanıyorum..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. KelebekGibi dedi ki:

  FIkir cok güzel :)
  Bende olsam ickili bilmem neli sepet yerineböyle bir Hobby sepeti isterdim, icinde origami kagitlari ve modelleri yahut amigurumi modelleri ipleri :) Süslü tiglar :)
  Ayy ne cok sevinirdim böyle bir hediyeye :)

 2. GeCe dedi ki:

  ben de böyle isterim zaten içkiyle aram yok çok güzel fikir

 3. Virgo dedi ki:

  çok hoş hanımlara mükemmel bir hediye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.