İki renkli örgü lastik başlama

Annekaz
13 Şubat 2023
Yorum Yok

Zaman zaman örgü modelleri paylaşıyorum ve itiraf ediyorum bu konuda çok iyi değilim. Düz örgü bile örmek bana iyi geliyor karışık modelleri tercih etmiyorum. Örgüye yeni başlayanlar için iki renk örgü lastik başlangıcı size uygun olabilir.

Aşağıda oldukça basit şekilde anlatılan iki renkli örgü sade modellerde  hoş bir detay olacaktır.

@anneekaz

İki renkli örgü başlangıç #knit #knittok

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

ÖRGÜ ÖRMENİN FAYDALARI

Sade ve Örgü örme, stres azaltma, beynin gelişmesine katkıda bulunma, fiziksel sağlığın artması ve sosyal etkinlikler yapma gibi birçok faydası bulunur.

El ve omuz hareketleri ile fiziksel sağlığını artırabilirsin. Dikkat dağınıklığını azaltarak ve zihnin boşaltılarak stresi azaltabilirsin. Beynin hareket etmesi, becerilerin gelişmesine ve hafıza ve konsantrasyonun artmasına yardımcı olabilir.

Arkadaşlarınla veya örgü örme topluluğuyla sosyal etkinliklere katılabilir ve kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Ördüğün ürünleri hediye ederek güvenini arttırabilirsin.

Bu sadece birkaç faydanın örnekleridir ve herkes için farklı faydalar sunabilir. Örgü örme eğlenceli bir aktivite olarak kabul edilir ve zihinsel ve fiziksel sağlığın artmasına yardımcı olabilir.

 

Bunu da seversin  Eldivenden kolay tilki
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.