Kaktüs radyasyonu emiyor ama..!

Annekaz
20 Ocak 2012
1 Yorum

Dün Saba Tümer’le Bugün’de Prof. Erkan Topuz vardı, sığmadı dağlara taşlara arada bir Saba’yı azarladı, yayında olduğunu fark etmedi vs vs fakat çok şeyler anlattı aklımda kalanlardan biri de kaktüs ve radyasyon ilişkisi. Her ofiste nerdeyse her masada minicik bir kaktüs var, sevimli bir işe başlangıç hediyesi ama o minnacık kaktüsler hiç bir işe yaramıyormuş, Radyosyonu emmesi için dev boyutta bir kaktüs gerekiyormuş ya da Benjamin bu da genelde her ofiste olur bakımı kolay zahmetsiz  aslında mini bir ağaçtır.. Yeşil ve açık koyu yeşilli yaprakları olur çok da ucuzdur.. Kocaman bir benjamini 50- 60 liraya alabilirsiniz.. Daha normal saksı boyları 9- 12 lira arasında değişiyor diye biliyorum geçen sene almıştım :) haberiniz olsun..

 

Bunu da seversin  Kalorisiz tatlandırıcılar güvenli mi?
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. teslime A. dedi ki:

    cidden neydi Erkan Bey’in o halleri inanamadım bir ara neysene dedim adamcağız fazla bilgiden kendine sığamıyor sanırsam dedim , sizin dediğiniz gibi fakatt bir ara Saba Tümer’in yüz haleri çok ilginçdi lise öğrencisi tam toy bir kız gibi kızardı bozardı ne işim var benim burda der gibi bakdı o kare çok güldüm dayanamadım ;)) fakat eğer dediği gibi katüs işi dev boyut lazımsa eğer………. ben artık vaçgeçdim bu insanları dinlemekden yıllardır empoze ediyorlar her odanıza kaktüsler koyun şimdide biri çıkıyor çok komik nedir onlaar öle minyatür minyatür diyo şaşdım kaldım artık kime neye inanacağıma cidden ben :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim