Kalpli jean pantolon

Annekaz
4 Şubat 2013
Yorum Yok

kalpli-jeanEvet evet sevgililer günü konularında devam ne yapalım ortam bu :) aslında seviyorum kalpli şeyleri bizim için sevgililer günü çok önemli değil ama sevgili önemli o yüzden kalpleri seviyoruz.. neyse gözden çıkardığınız bir kor pantolonunuz varsa ya da kalpli bir jean sizin için güzel bir seçimse kendi kalpli kot pantolonunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Marifet isteyen bir çalışma işin esasında asetat bir kağıda ki bu bir ambalaj da olur, bir röntgen filmi de küçük bir kalp kesip , pantolonun muhtelif yerlerine yerleştirip bir parça süngere alınan kumaş boyası ile baskı yapmaktan başka  bir şey yok.. Kumaş boyasını yaptıktan sonra sıcak ütü ile kumaşın tersinden ütülerseniz hayata çıkmaz..!

Kalpli jean çalışmasını yapan kadın çok temiz çalışmış ölçmüş biçmiş bu kadar düzgün bir çalışma isterseniz aynı yolu izleyin rastgele kalpler isterseniz değişik renklerde değişik düzenlerde jean, ceket,ya da çantalar üzerine uygulanabilir..

Sevgililer gününde kombin fikri arıyorsanız güzel fikir.. aha da burada..

Bunu da seversin  Gömlek elbise kombinim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim