Kazak modeli – şemalı anlatımlı

Annekaz
5 Kasım 2013
Yorum Yok

Örgü işlerinden pek anlamadığımı her zaman söylerim ama örgü kazakları çok severim burada da sık sık örgü kazak modelleri paylaşıyorum, paylaşımların çoğu ilham olsun diye bana en çok sorulan soru neden anlatımı yok kazak modellerinin anlatımları yok da ya satış sitelerinden beğendiğim modelleri alıyorum çünkü gerçekten ilham alınacak modeller her zaman örgü şeması bulmak zaten mümkün değil internetin özellikle bu konuda kurdu olanlar bilirler ruslar bu konuda iyi çok fazla rusça örgü kazak modeli şeması bulmak mümkün ha  birde dergi.. Örgü dergilerini dili ne olursa olsun üşnemeyip taratıp yayınlıyorlar bu örgü modeli de Türkçe ve bir rus örgü forumundan aldım. Onlar için dil fark etmiyor dergiyi komple internete yüklüyorlar.

kazak modeli şemalı

Fakat örgü dergilerini  internetten yayınlamak ya da pek çok dergiyi deyim yayınlamak telif  haklarına uygun değil. Hem bunu anlatmak hem de sadece bu kazak modelini paylaşmak için bu kadar dil dökmem. Bu dökümlü kazak modeli çok şık. Hafif kiloları kapatır biraz fantezi bir havası da  var kış günlerinde daha özenli yerlerde günlerde giyilebilir simli değişik renklerle örülebilir ve anlatımı dediğim gibi Türkçe. Nako dergisinden alınmış bir model.. bu günlerde böyle dökümlü bir örgü modeli arayanlara tavsiyemdir. nasıl yapıldığı ise burada..

kazak modeli1

 

Bunu da seversin  Çorap canavar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim