Koton Beauty Kozmetik ürünleri

Annekaz
29 Aralık 2016
Yorum Yok

Koton markası, Koton Beauty Kozmetik ürünleri ile kadınlar için çok özel bir seri çıkarttı. Koton Beauty, koton mağazalarında kozmetik ve makyaj tutkunları için kıyafetlerle beraber satışta.

Koton Beauty Kozmetik ürünleri’nin bir kısmını kızımla beraber inceledik. Ruj, highlighter, eyeliner, rimel, Far ve fırçadan oluşan deneme setini uzun uzun inceleme fırsatı bulduk.

koton beauty serisi

Koton Beauty Kozmetik ürünleri’ nin paketleri pudra, altın ve siyah tonlarında. İlk bakışta Şık ve zarif bir dizaynı var.

koton beauty

Koton Beauty Kozmetik ürünleri inceleme

Koton Beauty 4 lü göz farı toprak tonlarında sedefli ve mat olarak aynı kutuda uyumlu renkleri ile bir arada. Kolay uygulanıyor renk pigmentleri çok iyi ama sürekli tazelemek gerekiyor ve tozuyor. İyi bir baz ile uzun süre kalan tam renkler mümkün.. Fiyatı 22 TL

koton far

Koton Beauty 4 lü göz farı

Koton aydınlatıcının iki tonu var Bronze lights ve Liquid pearl ben Bronze highlight denedim çok etkili bir aydınlatıcı minnacık bir kullanım bile çok büyük bir alanı aydınlatıyor. Esmerler için çok uygun beyaz tenliler  Liquid pearl tonunu tercih etmeli. Fiyatı 15 TL

koton highlighter

koton highlighter

Koton rujların pek çok rengi var. Kış günlerine çok uygun sürmesi çok kolay  ve kremsi bir yapısı var.  Fiyatı 20 TL

koton krem ruj

koton krem ruj

Koton 485 Merlot üzerinde şeffaf parlatıcı ile dudakta duruşu bu..

koton merlot

Koton 485 Merlot

Koton 339 caram tek başına duruşu

koton 339

Koton 339 caram

Koton Beauty uygun fiyatı  her cilt ve tarza uygun ürünleri ile Koton mağazalarında sizleri bekliyor, mutlaka inceleyin..

Bunu da seversin  Ayaklar için estetik ameliyat
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim