Makrome ile duvar dekorasyonu

Annekaz
6 Aralık 2016
2 Yorum

Makrome ince halat iplerle düğüm atarak yapılan bir sanat. Eskiden küçük duvar süsleri nazarlıklar, çiçeklik ya da hamaklar için kullanılırdı şimdi modern ev dekorasyonlarında harika örnekleri yer alıyor. Özellikle duvara doğal ahşaplarla kombin yapılarak örülen makromeler gerçekten harika. Klasik tarzlardan sıkılan evine hareket katmak isteyenler için oldukça eğlenceli bir hobi olan makrome örnekleri ayrıca harika  birer hediye de olabilir.

Büyük boncuklar ahşap aksesuarlarla eşsiz dekoratif akseuarlar oluşturabilirsiniz. Yazın kapılar için sineklik hatta pencereler için perde örenler bile var. İşte muhteşem makrome örnekleri..

 

Bunu da seversin  Krem rengi koltuk takımları
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. TÜLİN ATEŞAL dedi ki:

    Gençliğime götürdünüz beni çok severek işlerdim makromeyi,sarkaç derdik tavandan asar içine çiçek koyardık…gazetelik,kapı süsü,köşelik gibi birçok şey yapmıştım…okulda elişi dersinde öğrenmiştim…teşekkürler paylaşımın için annekaz….

  2. Fisun dedi ki:

    Çok güzel örnekler olmuş sitenizi takip etmeye devam edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim