Makyaj malzemesi almak hastalık mı?

Annekaz
19 Mart 2010
4 Yorum
Ne kadar makyaj malzemeniz var? imkanınız olsa tuvalet aynanızın önü böyle dağ gibi bir milyon çeşit makyaj malzemesi ile dolar mıydı? Bu da bir hastalık sanıyorum burada Koreli bir kızın makyaj malzemelerinden fotoğraflar galerisi var. Açıklı koyulu farlar kategorilerine göre sıralanmış rujlar parlatıcılar sayamayacağım kadar çok makyaj malzemesi. Pek çoğu kullanılmamış bile. Bir kozmetikçi açacak kadar çok malzeme var.
Asyalı hanımlar sanıyorum bu konuda daha hassaslar çünkü yüz hatları birbirine çok benziyor ya da bana öyle geliyor. O yüzden makyaj desteğine çok ihtiyaçları var, hele böylesi, ya da böylesi makyajlar için çeşit çeşit malzeme çok önemli :))
Bunu da seversin  İskelet modası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. cecilia dedi ki:

  evet dikkat ediyorum da hep çekik gözlüler,korelisi, çinlisi, japonu haklılar sanırımm :)

 2. zeyno dedi ki:

  bence az alıp heryıl yenilemek lazım ciltte bozuulmalara neden oluyormuş bayat malzeme

 3. Fikir İşçisi dedi ki:

  ŞEKERİM BEN DE Bİ ÖDÜLÜN VAR GELİP ALIRMISIN):

 4. ANALI KIZLI HER TELDEN dedi ki:

  sanırım kendisi kuaför yada parası fazla gelmiş harcayacak yer bulamayıp kendini makyaj malzemesi almaya adamış :) bende parama kıyabilsem bende alacağım bukadar malzeme ama kıyamıyorum işte yeteri kadar var kocaman bir çanta dolusu ve masa üstü :) şaka bir yana bende gördüm mü dayanamam alırım valla eşimin söylenmelerine karşı :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim