Manzaralı duvar kağıdı modelleri

Annekaz
12 Temmuz 2017
Yorum Yok

Evinizin dekorunda değişiklik yapmak istiyorsanız Manzaralı duvar kağıdı harika bir seçenek olacaktır, biraz cesaretle  Manzaralı duvar kağıdı modelleri arasından evinize en uygun olanı seçer ve duvarınıza kendiniz kolayca uygulayabilirsiniz.

Manzaralı ya da çok renkli  desenli duvar kağıtları ev dekorasyonunda genelde sadece tek duvara uygulanır diğer duvarlara sade duvar kağıdı seçilerek kontrast oluşturulur hem de eve renk ve hareket katmış olunur. Duvar kağıdı seçerken mobilyalarınızın rengi en önemli detaylardan birisidir sade mobilyalarınız varsa renkli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz ya da çok renkli desenli eşyalarınız halılarınız varsa sade duvar kağıtları çok daha uygun olacaktır.

Manzaralı duvar kağıdı modelleri doğru kullanılırsa küçük mekanları daha geniş ve ferah gösterebilir. Bunun için önce kendinize bir model seçin, gökyüzü ya da yeşillik, orman kumsal gibi modeller küçük mekanları geniş gösterir, küçük çiçekler, küçük taşlar ya da küçük çizimler duvarları olduğundan daha boğucu gösterebilir, ayrıca  duvar kağıdı kaliteli silinebilir ve uzun ömürlü olmalıdır. Manzaralı duvar kağıtları genelde özel olarak bastırılır duvarınızın ölçüsüne göre parçalardan oluşur ve siz kendiniz evde duvar kağıdı yapıştırma talimatlarını takip ederek duvarınıza yapıştırabilirsiniz.

Tabi sadece doğa değil ünlü şehir manzaralı duvar kağıtları, ya da özel olarak bastırabileceğiniz duvar kağıtları da var aile resminiz oğlunuz ya da kızınız gibi..   Yatak odasından girişe mutfaktan balkona kadar her yere uygulayabileceğiniz  bu duvar kağıtları hayatınıza renk katacaktır.

Manzaralı duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıtları, doğa manzaralı duvar kağıtları, 

Bunu da seversin  Dev tablonuzu kendiniz yapın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim