Mevlid Kandili kutlu olsun..

Annekaz
25 Şubat 2010
1 Yorum
 Bugün çok özel bir gün. Bugün Sevgili Peygamberimiz'in dünyaya geliş günü. Herkesin Mevlidi Şerifini kutluyor ve mübarek olsun diyorum. Bugünü herkese hatırlatmak insanların nefes almadan koşuşturduğu bir düzende bi kaç saniyeliğine olsa da bu özel günü anımsatmak maksadı ile insanları arayın ailelerinizi akrabalarınızı bu güzel günden haberdar edin bu vasta ile yüzlerde bir gülümseme belirsin.
Artık telefon mesajları neredeyse bedava bir mesajla bütün rehberdeki arkadaşlarınızın Mevlidi şerifini kutlayabilirsiniz. Yok ben herkesin halini hatırını soracağım büyüklerimden dua alacağım derseniz 19'dan sonra yurt içi ev telefonları ücretsiz. Yani bahaneniz yok. Mevlid kandilini kutlamak için mesaj yazacağım ama aklıma bir şey gelmiyor diyorsanız işte size cep telefonu için mevlid kandili mesajları..

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Yılın Ayısı adayı!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Begonvilli Ev dedi ki:

    Sizin de kandiliniz kutlu olsun. Size ve tüm insanlığa huzurlar getirsin. Sevgiler selamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim