Nişan Tepsiniz ile Fark Yaratın

Annekaz
27 Temmuz 2018
Yorum Yok

Nişanlanma; aile olmanın başlangıcıdır, nişanlanacak çiftin ve çiftin ailelerinin en özel günlerinden bir tanesidir. Nişanlanacak çift heyecan ve mutluluktan, hazırlık aşamasındaki bazı detayları atlayabiliyor. Bu durumda da aileleri imdatlarına yetişiyor; çünkü gözden kaçabilen küçük detayların son dakika çözümü olamayabiliyor.

Nişanlanacak çift için de önemli ayrıntılardan biri olan nişan tepsisi modelleri nasıl olmalıdır? Kaç çeşit nişan tepsisi vardır? Fabrikasyon nişan tepsisi modelleri mi yoksa özel tasarımlar üzerinde mi karar vermeli? Daha bir çok soru nişan törenlerinden önce internette cevabı en çok araştırılan konuların başında geliyor.

Onlarca çeşit nişan tepsisi modelleri arasında sizin de hoşunuza giden, sizin kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan bir model elbet çıkacaktır.

Nişan tepsisi nedir? Nişan töreninde ne için kullanır?

Nişan törenlerinde, nişanlanacak çifte yüzükleri, nişan tepsisi modelleri üstünde takdim edilir. En önemli anlardan bir tanesi olan nişan yüzükleri takıldığı dakikalarda bütün davetliler cep telefonlarına sarılacaklar ve onlarca düğün fotoğrafı çekecekler.

http://www.nisantepsisi.com.tr üzerinden nişan törenlerinde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve kaliteli modellere ulaşabilirsiniz.

Nişan tepsisi modelleri özenle seçilmelidir ve incelenmelidir.  Seçilecek tepsinin zevkinize hitap etmesi ve dikkat çekici olması önemlidir.

Nişan törenine göre nişan tepsisi seçimi

Nişan tepsisi modelleri araştırmasına; nişan törenin nerede ve nasıl yapılacağını göz önünde bulundurmakla öncelikle başlamakta yarar var. Eğer nişan evde, birkaç yakın dostun ve nişanlanacak çiftin ailelerinin katılacağı bir tören ile olacak ise, sade nişan tepsisi modelleri üzerinde karar verilebilir.

Eğer, nişan daha görkemli bir tören eşliğinde gerçekleşecek ise de törene uygun daha ihtişamlı nişan tepsisi modelleri araştırılabilir.

Çok çeşit sizi yanıltmasın

Özellikle internette nişan tepsisi modelleri araştırıyorsanız onlarca çeşit tepsi bulabilirsiniz. İnternetten araştırmadan ya da mağazaları dolaşmadan önce aklınızdaki, hayalinizdeki tasarımları ve modelleri not alın. Bu sizin, nişan tepsisi modelleri çeşitleri arasında kafa karışıklığınızı engelleyecektir.

Bunu da seversin  50 yıldır girilmeyen mutfak!

Nişan tepsiniz oval mı, yuvarlak mı yoksa dikdörtgen mi olsun? Sizin ve nişanlınızın ismi tepside yazsın mı? Süslemeler olacak mı nişan tepsiniz üstünde ya da sade bir tepsi modeli mi bir istiyorsunuz? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar sayesinde nişan tepsisi modelleri araştırmanızı daraltabilirsiniz ve istediğiniz modele çok daha hızlı ulaşmış olursunuz.

Adı nişan tepsisi ancak değişik tasarımlara da bakın

Klasik nişan tepsisi modelleri istemiyorsanız çok değişik tasarımlarda mevcut. Üstelik bu tasarımlar fabrikasyon değil hem el yapımı hem de sadece size özel hazırlanabilmektedir.

Aynalı ya da gümüş nişan tepsisi modelleri yerine tahtadan kütük görünümdeki nişan tepsisi modelleri size göre olabilir. Hem doğal bir görünüm hem de sadelikten yanaysanız bu modeller size göre.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.