Para kazandıran ilgili konular widgeti

Annekaz
4 Mayıs 2011
Yorum Yok

Linkwithin’i de Türkiye’de ilk duyuranlardan birisi bendim sanırım, WordPress’e geçince biraz sudan çıkmış balığa döndüm gerçi WP’içinde linkwithin plugini var ama bende çalışmıyor her neyse size başka süper özellikleri olan nrelate’i anlatacağım.

nrelate linkwithin benzeri çalışan ama özellikleri ve ayarları ile çok daha kapsamlı ve güzel bir ilgili konular eklentisi. Bir kere yukarıda gördüğünüz görünüm seçeneklerinden istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz. 10 konuya kadar görüntüleme özelliği görünecek resimlerin büyüklükleri, yazılan konuyla alakası gibi aslında olması gereken özellikleri mevcut.  Ayrıca nrelate linkwithin gibi yayınları kendi üzerinden yönlendirmiyor mesela; sizin konunuzun altında bebek battaniyeri diye bir konu çıktı ve okuyucu tıkladı, linkwithin önce kendi sitesine sonra konuya yönlendiriyor bu bir eksiydi nrelate direk yönlendirme  yapıyor.

 

Bunun yanı sıra akıllıca bir reklam seçeneği de var. Türkiye’de kullanmak için henüz erken ama ileride yayıncılar için değişik bir alternatif olabilir. Reklamın çalışma şekli de mesela ilgili konularda 5 konu yayınlıyorsanız içeriğe göre biri ya da ikisi reklam olabiliyor. Konuyla alakalı bir reklam olduğu için büyük ihtimal okuyucunun ilgisini çekiyor ve tıklıyor..Bu reklam konusu için dediğim gibi Türkiye daha bebek ..Bu arada nrelate ana sayfada görünmüyor bu büyük bir eksiklik konuyla ilgili firmaya bir mail attım, hazırlık yaptıklarını 2 haftaya kadar ana sayfadan da yayın yapabilen yeni bir sürümü yayınlayacaklarını söylediler.Hadi bakalım..

nrelate Blogspot ,Wordpress, sürümleri var diğerleri içinde çalışılıyor..Görmek için tıklayın ()

Bunu da seversin  Hangi blogları takip etmiyorum
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim