Pencere önüne minik temalı seralar

Annekaz
7 Nisan 2008
2 Yorum


Değişik dekorasyon fikirlerinden hoşlananlar için çok güzel bir aksesuar.İşlevselliği de cabası mesela içine reyhan (fesleğen) yada kekik ekilebilir . Minik afrika menekşesi olabilir toprak yerine torf daha iyi olur sanırım.Erkek çocukları olanların mutlaka bu plastik oyuncaklarından vardır asker olabilir inek kaplan aslan dinazor olabilir kavanoz içinde kompozisyon oluşturulup orman yada taş devri havası verilebilir..Hiç kimsede olamayacak süsler minik seralar yaratabilirsiniz..Ben burada gördüm çok beğendim..

Bunu da seversin  Eski kottan mutfak önlüğü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. rüzgar dedi ki:

    Çok şahane, hemen bu fikirden faydalanmak istiyorum :)Mutfakta çok dekoratif olacağına emninim.

  2. www.edasuner.com dedi ki:

    Anne çok yapar şekerim bunu. Annemlerin evi bahçeli ama mutfağı arka bahçesine bakmasına rağmen süper bir serası var devasa fanuslardan bu arada ben bu cam kavanozlardn aldım canım aklında olsn istersen sana da alırım hemde 3 ila 6milyon arası fiyatları. Ben içine takı malzemelerimi koydum rengarenk duruyor Gerçi asıl amacı baklagilleri koymak ama mühim olan amaç dışına çıkarak değerlendirmek.Sevgiler öperim canım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.