Pierre Cassi erkek gömlekleri

Annekaz
8 Mart 2016
Yorum Yok

Sevgili arkadaşım Elif’in Metropolitan Hotel‘de düzenlediği Kadınlar günü toplantısından eşlerimize de sürprizler vardı. Pierre Cassi firması birbirinden şık erkek gömlekleri ile güne renk kattı.

Pierre Cassi yerli ve Türkiye’nin pek çok ülkesine ihracat yapan firmalarından birisi. Erkek giyiminde modayı ve trendi takip eden kaliteli çizgisinin yanı sıra fiyatları ile de her erkeğin şık olabileceğini kanıtlayan Pierre Cassi sadece erkek gömleğinde değil pek çok üründe iddialı.

pirerre-cassi-erkek-gömleği-kareli

Gömlek, Pantolon, Takım elbise, Kaban, Palto, Mont, Kravat, Jeans, Çocuk Takımı, Büyük Beden, Spor Kıyafetler, Blazer Ceket, Spor Takım Elbise, Spor Pantolon, Spor Gömlek, Kışlık Pantolon, Kışlık Takım elbise, çocuk gömlekleri de üreten Pierre Cassi’yi daha yakından tanımak için web sitesini ziyaret edebilir ve diğer modelleri görebilirsiniz.

Bunu da seversin  Spor ayakkabı üzerindeki kırışıklıklar nasıl giderilir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.