Renkli Uykuların Mimarı Yataş Bedding Nevresim Takımları

Annekaz
19 Aralık 2022
Yorum Yok

İstediğiniz gibi nevresim takımı bulmakta zorlanıyor musunuz? Baktığınız nevresim takımları ya çok karışık desenli, ya da çok sade mi? Ya da beğendiğiniz nevresim takımını ütülemeden kullanmanız mümkün gözükmüyor mu? O zaman doğru adres, Yataş Bedding! Yataş Bedding; her tarza özel, uygun bütçeli, şık ve sağlıklı nevresim takımları ile sizin yanınızda! Şık, sportif, modern ve romantik tarzlara uygun nevresim takımları modellerinden biri mutlaka sizin için! 

Yatak Odanızı Güzelleştiren Şık ve Farklı Nevresim Takımları 

Yataş Bedding nevresim takımları; genellikle yatak çarşafı, nevresim ve yastık kılıfından oluşur. Çift ve tek kişilik nevresim olmak üzere farklı ölçülerde tasarlanan nevresim takımı çeşitlerinin bebekler için de birbirinden sevimli modelleri bulunur. Daha çok pamuklu kumaş kullanılan nevresim takımları; pamuklu saten ve jakar kumaş çeşitleri ile de üretilir. Özel sherpa kumaşından yapılan tasarımlar ise yumuşacık dokusu ile sizi sarar. 

Sherpa kumaş kullanılarak yapılan Yataş nevresim takımları özellikle sıcak tutan ve ütü gerektirmeyen yapısı ile aynı zamanda battaniye veya yatak örtüsü olarak da kullanılabilir. Çift kişilik nevresim takımlarının saten kumaştan yapılmış modelleri sade renkleri ile göze çarpar. Nakışlı modelleri birçok farklı dekorasyon ile uyumlu bir şıklık yakalamanızı sağlar. Dayanıklı dokumadan yapılan yumuşak kumaşı uzun ömürlüdür. Penye çarşaf ve yastık kılıfları ile ekstra konfor sunan sherpa nevresim takımları modellerinin düz renkleri; farklı renklerden tasarlanmış mottolu tasarımları ile özellikle neşeli ve enerjik uyanmayı sevenler için idealdir. Bu modelleri ister içine yorgan geçirerek isterseniz de yorgansız kullanmanız mümkündür.  

Nevresim Takımlarında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nevresim takımı alırken öncelikle yatağınızın ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Yatağa büyük ya da küçük gelen modeller hem estetik olarak güzel durmaz hem de kullanımı zor olur. Ürünün üretildiği kumaş da seçiminizde önemli bir yer tutar. Mevsimine uygun seçeceğiniz takımın kumaşı sizi soğuk havalarda sıcak tutarken, sıcak havalarda da terletmez. Modellerin makinede yıkanabilir olması rahat kullanım sağlar. Ütü gerektirmeyen modelleri ise özellikle ütü yapmaktan hoşlanmayan veya ütü yapmaya vakit ayıramayan kişiler için çok kullanışlıdır. Nevresim takımları alırken ürün içine dahil olan parçaları dikkate almanız önemlidir. Pek çok nevresim takımı çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden oluşmasına rağmen içinde sadece nevresim bulunan modeller de vardır. Nevresim takımı ile birlikte satılan çarşaflar lastikli veya düz olabilir. Lastikli çarşaflar yatağa daha kolay geçirilip daha düzgün duruş sağlar.  

Bunu da seversin  Yatak Odası Aksesuarları ve Kişisel Dokunuşlar

Nevresim Takımları Fiyatları Neye Göre Değişir? 

Nevresim takımı fiyatını değiştiren en önemli faktörlerden biri ürünün kumaş tipidir. Kumaşın dokuma sıklığı ve özel içeriği de nevresim fiyatları üzerinde değişiklik yaratır. Dokuma sıklığı daha fazla olan nevresim takımları diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Pamuklu ile jakar kumaştan yapılmış nevresim takımı fiyatı birbirinden farklıdır. Çift kişilik nevresim takımları tek kişilik olanlara göre daha yüksek birim fiyata sahiptir. Model üzerindeki nakış, desen ve süslemeler de ürün fiyatını artırabilir. Modeller içinde yer alan ipliği kendinden boyalı tasarımlar diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. İşlemeli, dikiş detaylı, fermuarlı veya düğmeli takımlar tasarımındaki farklılıklar nedeniyle farklı fiyat skalaları karşımıza çıkar. Farklı özellikler içeren nevresim takımları; modeller arasındaki fiyat farklılıklarını oluşturur. 

Kaliteden asla ödün vermeyen Yataş Bedding, çok geniş ürün portföyü ile hem tarzınıza hem bütçenize uygun seçenekler sunar. Yatak odanızda konfor ve şıklığı bir arada sunan birbirinden şık ve kullanışlı nevresim takımlarına Yataş Bedding kalitesi ve ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim