Sevgililer günü sevgiliye çiçek hediye edilir mi?

Annekaz
16 Ocak 2020
Yorum Yok

Sevgililer günü yaklaşıyorken sevgiliye çiçek almayı göndermeyi düşünenlere bir kaç önerim olacak. Sevgililer günü hediye fikirleri arasında ilk akıla gelen hediye çiçek basit,zarif anlamlı bir hediye üstelik dünyanın bir ucuna bile gönderilebiliyor. Peki sevgiliye çiçek alırken nelere dikkat etmeli?

Sevgililer günü çiçek hediye fikirleri ve çiçeklerin önemi

Çiçek her dilden kadınlar için alması en güzel hediyelerden birisi ama hangi kadına hangi çiçek? Genelleme yapıp doğru çiçeği bulmak adına burçlardan ilerlemek en kolayı burçalara göre kadınlara hangi çiçeği almalı desek sanıyorum daha doğru olur.Hadi Bakalım..

KOÇ BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Koç burcu yüksek enerjili ve sağlam karakterlidir. Dürtülerine göre hareket eden bir Koç burcu kadınının en sevdiği çiçekler hanımeli, ayçiçeği, nergis ve lale.

BOĞA BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Sanatsal yönleri yüksek olan boğa kadını sabırlıdır da lilyum, pembe güller boğa burcu kadınına en uygun çiçeklerdir. Yenilebilen bir bukete de hayır demez

İKİZLER BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: İkizler dinlendirici bir mizaca sahiptir biraz da aklı havadadır. Krizantem, orkide ve lavanta ikizler için en seçkin çiçeklerden bir kaçıdır.

YENGEÇ BURCU KADINI: Yengeç hassas ve cömert bir burçtur. Onlar için her zaman aile önceliklidir. Beyaz gül ve kırmızı lotusu çok beğenirler.

ASLAN BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Cesur ve dürüst aslanlar için önereceğimiz çiçekler gerbera ve kadife çiçeği olabilir.

BAŞAK BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Sade ve mütevazi olan Başak burcu kadını Zarif laleler veya ortanca ile yapılmış şık bir buket tam da ona hitap edecektir. Aster ve ya krizantem çiçekleri de Başak kadını için oldukça etkileyicidir.

TERAZİ BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Terazi burcu en dengeli ve sakin burçlardan birisidir. Şansa önem veren Terazi burcu kadınına Bonsai ağacı ya da bambulardan oluşmuş anlamlı bir buket yaptırabilirsiniz. Kokulu mumlar da çok hoşuna gidecektir.

Bunu da seversin  Paslanmaz Çelik Ürünlerle Çok Özel Lezzetlere Zahmetsizce Ulaşın

AKREP BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Burç haritasının en cesur kadını olan Akrep burcu kadınları için kırmızı en güzel seçenek. İri kırmızı güllerden oluşmuş bir buket, ya da büyük bir şakayık buketi akrep kadınını çok mutlu edecektir.

YAY BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Yay burcu kadını yetenekli ve iyimserdir. Yay burcu için yenilebilir bir buket uygun olabilir yay burçları çok boğazına düşkün değildir ama sıradanlıktan da hoşlanmaz. Değişik bir aranjman bulabilirseniz harika olur ama karanfiller de yay burcu için oldukça uygun.

OĞLAK BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Disiplinli ve her hareketi planlayan oğlak burcu kadını için çiçek sıradan gelebilir. Ona buket yerine karışık bir hediye sepeti yapın sevdiği bir içecekle onun kalbini çalın.

KOVA BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Kova sezgisel yetenekleri güçlü bir burçtur. Egzotik ve ona özel şeyleri sever. Az bulanan çiçeklerden yapılmış bir buket ya da orkide onu mutlu eder. Süsen çiçeği de Kovalar için harika bir buket fikri olabilir.

BALIK BURCU KADINI ÇİÇEĞİ: Ağır başlı, sakin ve hüzünlü balıklar için beyaz uzun saplı zambaklar oldukça romantik bir seçenek bulabilirseniz beyaz ve pembe alstroemeria çiçeği ise akıllarını başlarından alacaktır.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim