Stella McCartney fiyonklu elbisesini kendiniz yapın

Annekaz
18 Kasım 2011
1 Yorum

Stella McCartney özellikle son bir yıldır ünlüleri giydiren kadın olarak tanınıyor çok kadınsı ve zarif tasarımları var özellikle elbiseleri ve etekleri çok güzel moda dünyasını yakından takip etmediğim halde tanıyorsam eminim herkes en azından aşağıdaki elbiseyi bir yerlerde görmüştür giymeyen kalmadı diyebilirim pardon cesareti olup da giymeyen kalmadı :)

 

Yukarıdaki kapakta yer alan fiyonklu  Stella McCartney ise özellikle bu sıralarda genç kızların seçimi. Kadınlarda seksi, genç kızlarda sevimli tasarımlar kulağa hoş geliyor. Bu tasarımı çok beğenen bir hanım klasik beyaz zara bluzüne kendi yaptığı siyah fiyonkları tek tek dikip benzer bir tasarım yaratmış hoş ve sevimli olmuş.

Değişik renk ve tasarımlarda bluz ve elbiselere uygun renk fiyonkarla yapılabilir hatta orjinal aplike kurdeleler satılıyor bolca alıp birebir tasarım bile uygulanır mı uygulanır. Eğer uygulama yapacağınız kumaş uyguna bir süre kulanıp sıkılınca fiyonkları dikkatlice sökebilirsiniz :)

Kaynaklar: Via, Orjinal,stellamccartney.com,Vogue

Bunu da seversin  Koton Kids Minnie koleksiyonu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Hobi Coffee dedi ki:

    O siyah elbisenin hayranıyım zaten..Kurdeleli elbise tarzım olmasa da çok hoş görünüyor :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim