Tesettür Giyim Alanında Modanisa Farkı

Annekaz
2 Mart 2015
Yorum Yok

Tesettür giyim modasını yakından takip eden hanımların tercihi olan Modanisa.com, muhafazakar kesimin beklentilerine uygun olarak online stil danışmanlığı projesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Tesettür giyim Modanisa’da kendi alanında birbirinden şık ürünler tasarlayan ünlü modacı Esra Seziş Kiğılı ile birlikte, tesettür giyim tarzını benimseyen hanımlar arasında büyük bir ilgi görmektedir.

Modanisa’da Kasım ayından bu yana yürütülen bir proje olan Online Stil Danışmanlığı, dokuz soruluk bir online test ile yapılıyor. Bu testin sonuna göre de feminen, trendy, minimal ve spor şık gibi stillere ulaşılarak hangisinin size göre olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Bu aşamanın ardından da haftalık olarak stil ipuçları ve stil önerilerini mail olarak alıyorsunuz. Gerçekten de tesettür giyim için bulunmaz bir fırsat değil mi? Çünkü tesettür giyim tarzını benimsemiş hanımlar arasında genellikle ne giyeceğine ve kombinlerini nasıl oluşturacaklarına bir türlü karar verememe sorunu yaygındır. Sonuçta tesettürgiyim dünyasının kendi içinde sınırları ve kuralları vardır. Bu sınırları aşmadan en zarif biçimde nasıl giyinebileceklerine karar vermeleri ise çoğu zaman sıkıntı yaratmaktadır. İşte Modanisa.com’un online Stil Danışmanlığı projesi de bu sıkıntıyı tamamen ortadan kaldırmaya yöneliktir.

Tesettür giyim Modanisa’da sunulan kolaylıklara ek olarak, pek çok ünlü tasarımcının ürünlerine sıklıkla yapılan indirimlerle sahip olma avantajını yaşayabilirsiniz. Örneğin nişan ve özel davetlerde giyinmeniz için bir Minel Aşk tasarımı ile şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Ya da gündelik kombinlerinde spor şık bir stile sahip olan kişi için cepken detaylı gömlekler, tiril tiril tunikler ve rengarenk eşarplar da cabası… Üstelik Modanisa’nın müşteri mutluluğu üzerine konumlandırdığı hizmetleri de cabası.

Modanisa.com’da tesettür giyim alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her beden ve modelde ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Modanisa.com’a girmek ve bir tık kadar uzağınızda olan ürünlerin siparişini vermektir. Kısacası Modanisa’da hem tesettür giyim stilinizi bulabilirsiniz, hem de stilinize uygun en şık tesettür giysilere sahip olabilirsiniz. Böylece tesettür giyimin gülen yüzünü görerek muhafazakar bağlarınıza daha sıkı bir şekilde sarılabilirsiniz. Çünkü Modanisa demek tesettür giyim ruhunu gerçekten anlayan markaların bir araya geldiği bir mecra demektir. Neden sizde tesettür giyim şıklığından mahrum kalasınız ki?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim