The Day Event Gelin çiçekleri ve özel gün süsleri

Annekaz
18 Mayıs 2015
2 Yorum

Ankara’nın bir tanecik düğün, doğum ve bebek fotoğrafçısı benim masalım fotoğrafçılık gururla sunar  The Day Event özel gün tasarımları. Canımcım Burcum’un elleri ile hazırladığı bu gelin çiçekleri ve çiçeklerden gelin taçları muhteşem. Betüşle Anneler günü buluşmasında bütün bloggerlara bu güzel taçlardan hediye etmişti hatta İstanbul’da hanımlar ısrarla başımdaki tacı nereden aldığımı sordu.

annekaz-fotoğraf

Burcu’nun ellerinden çıkan gelin buketleri ve  gelin taçları çok moda, bahar ve yaz düğünleri için daha güzeli düşünülemezdi. İthal kaliteli çiçeklerden tasarladığı gelin buketleri ve taçların başka  bir eşi daha yok. Fotoğrafçılığının yanı sıra hazırladığı tasarımlarla da gelin adaylarının aile fotoğraflarının da çiçeği böceği neşesi olmaya devam ediyor canım arkadaşım.  Burcu’ya hem fotoğraflar için hem de kapı süsleri, gelin çiçekleri, gelin taçları ya da özel tasarımlarınız için her zaman ulaşabilirsiniz. whatsapp: 05067179083 instagramdan da yaptığı çalışmaları izleyebilirsiniz.. @thedayevent

burcum-annekaz

 

 

Bunu da seversin  Vazgeçilmez klasik danteller
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. emine kanak dedi ki:

    bayıldım ya çok güzeller :}

  2. mehtap dedi ki:

    Resmen taçlara ve gelin buketlerine bayıldım ben sanada çok yakışmışş :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim