Töreniz Batsın!

Annekaz
26 Aralık 2008
7 Yorum


In the Morning
by Caachi

Bunu da seversin  Dantel okul yakamız
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. perikizi dedi ki:

  küçücük beyinlere nasılda dikte ediliyor yazık yaa:(

 2. Cocukla Cocuk dedi ki:

  BATSIIIIN!!Hem tecavüze uğra hem de bunun için öldürül. Tecavüz edenlerde namus kurtaranlarda erkek.

 3. Büşra dedi ki:

  Bütün günüm mahvoldu,çok iğrenç bir şey.Şu an da kim bilir nereler de buna benzer olaylar oluyordur.Ne yazık halen bu zihniyette olanlar var ve çok üzgünüm ki elimiizden bir şey gelmiyor.

 4. Ayşegül dedi ki:

  İnsanız diye yaşamaya devam eder bu vahşiler aramızda,utanmadan,yüzleri kızarmadan aksine ve yüzsüzce hiç anlamadığım cahilce bir gururla.Yok olsunlar,kör bir kurşuna gelsinler,nerden geldiğini bile anlamadıkları.Nefretimi bu gibi insanların o sulanmış beyinlerine kusmayı hatta o leş beyinlerini ellerimle parçalamayı isterdim..

 5. Anonymous dedi ki:

  bu töre denen vahşeti savunanların hepsini dünyadan silmek yok etmek gerekir birdaha ortalıkta insanız diye gezen şeytanlar kalmasın..

 6. melusina dedi ki:

  bizim ne kadar güzel törelerimiz , geleneklerimiz varken vahşeti “töre” sözünün arkasına gizleyip kendi geleneklerimize uzak bir toplum yetiştirmeye devam edelim. Aferin bize. Küçücük kızlara önce tecavüz travmasını yaşatıp hayatlarına da kıyalım. Yazık…

 7. denşay dedi ki:

  bu videonun tek amacı türk insanını dünyaya böyle tanıtmaya çalışmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.