Tuba ve Kıvanç’ın reklam filmi

Annekaz
11 Şubat 2009
3 Yorum

İki gündür Tuba Bahreyn’de şöyle seviliyor Dubai de yürüyemiyor Emirler davet ediyor vs haberlerinden fenalık geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün muhteşem fizikleriyle kazandıkları bu şöhreti iyi kullandıkları kesin..Sık sık gidip geliyorlarmış Ayrıca beraber bir reklam filminde oynamışlar ben izlememiştim merak edip buldum, nedense! Belki siz de izlememişsizinizdir..

Bunu da seversin  Erkekler için atkı düğümü Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Bal küpü dedi ki:

    Müziği duyunca gümüş dizisindeki kızla (ismini bilemedim)oynadılar sandım! Neyse bu ikili de fena değil. Zamanla Arap dünyası Türklere duydukları önyargıyı kırar mı acaba?

  2. kalderavolkan dedi ki:

    Ben de izlememiştim ve merak ediyordum paylaşım için gerçekten teşekkürler. Sizi uzun zamandır reader sayesinde takip ediyor hayranlıkla izliyordum. Ancak değerli arkadaşlarım bana öyle güzel bir mim paslamışlardı ki konuyu sizin de severek yazacağınızı düşündüğüm için size paslamak istedim bu vesileyle de sessizliğimizi bozmuş olduk.

  3. böcük dedi ki:

    Reklam müziği çok hoş :) Gerçi Tuba da hoş hatun :)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim