Tüm Bakışları Üzerinizde Toplayacak Gümüş Küpeler

Annekaz
25 Temmuz 2019
Yorum Yok

Girdiğiniz her ortamda tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız aksesuar seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Özellikle gümüş küpe seçimlerinizi doğru şekilde yapmanız halinde her ortamda en çok ilgi çeken siz olabilirsiniz. Elbette tercihinizi modaya ve yılın trendlerine uygun olarak yapmanız lazım. Demode bir duruşla dikkat çekmeniz olanaksız! 

Yılın modası renkli parlak taşları işaret ediyor. Haliyle gümüş küpe modelleri de renkleniyor ve çok daha albenili bir form kazanıyor. Aqua ya da ametist gibi kıymetli taşlarla süslenen küpe modellerinin yılın trendleri arasında başı çektiğini belirtelim. İnce ve zarif zincirler de bu sezona damgasını vuracak. Küpelerin çok daha zarif bir görünüm kazanmasını sağlayan bu tasarımlara kombinlerinizde sıklıkla yer vermeye özen gösterin. 

İnce Zincirli Gümüş Küpeler Moda!

Sallanan ince zincirli gümüş küpeler sadece günlük hayatınızda değil, şık davetlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Ucunda yine zarif bir figür bulunan bu tasarımlar her türlü giyim tarzına anında uyum sağlıyor olmasıyla da beğeni topluyor. özellikle birkaç farklı küpe modelini yan yana takarak şık kombinler hazırlıyorsanız bu trend tam size göre demektir! Muhteşem bir uyum yakalamanız da çok kolay olacak. 

Renkli taşların ince ve zarif zincirlerle buluşmasından doğan bu şıklığı siz de güzelliğiniz ile buluşturabilirsiniz. Böylece yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarmış olacaksınız. Haliyle tüm dikkatlerin üzerinizde toplanması da zor olmayacak. Kar tanesi, yusufçuk, kalp, sonsuzluk, kuş, kanat, melek gibi aksesuar modasında kendine mutlaka bir yer bulan figürlere ağırlık verin. Bu sayede çok uzun süre demode olmayan küpeler satın almış olacaksınız. 

Gümüş küpe seçimlerinizde tercihinizi mutlaka gümüş renginden yana kullanmak zorunda da değilsiniz. Altın sarısı renkte küpe çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. bol miktarda parlak taş ya da boncuk kullanılarak dizayn edilmiş olan modeller de güçlü bir seçenek olarak sizi karşılayacak. Bu tasarımlara göz atmak için internetten faydalanın. Online olarak daha uygun fiyatlarla küpe modellerini satın alabilirsiniz. Özellikle indigotaki.com sitesinde zengin bir seçenek yelpazesi, gayet makul fiyatlarla satışa sunuluyor. Model seçenekleri azalmadan siz de göz atın.

Bunu da seversin  Boncuk aksesuar videosu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim