Türk Kadını maymun gibi sokağa çıkıyorsa..

Annekaz
29 Eylül 2010
7 Yorum

Böyle kendi egosundan şişmiş ha patladı ha patlayacak para insanlardan nefret ediyorum. Yapımcı Fatih Aksoy  Tülin Şahin ile birlikte bir makyaj DVD’si hazırlamış. “Türk kadını makyaj yapmasını bilmiyor maymun gibi sokağa çıkıyor umarım bu DVD ile kendilerine yakışan makyajı yapıp sokağa çıkarlar” demiş.

Basın toplantısında her hali ile bu DVD’yi hazırlattığına bin pişman hali ile lütfetmiş olan Aksoy “sanki servetime servet katacak bir daha böyle bir pojede yer almam da demiş. Bunları söylerken yanında Tülin Şahin nasıl rahat rahat oturdu bilmiyorum. O beğenmediği orta kesim deyip hor gördüğü sokağa maymun gibi çıkıyorlar diye aşağıladığı Türk Kadını sayesinde kendisi bu noktada.. Şimdi ben bu DVD’yi alır mıyım? İnternette binlerce makyaj videosu var oradan bakar bakar artık maymunluğumuza maymunluk katarız olmadı makyajsız maymun olarak sokaklarda arzı endam ederiz..

Türk kadının makyaj yapması da yapamaması  eleştiri konusu elbette olabilir. Fakat her eleştirinin hele basın toplantısında bir söyleniş biçimi vardır şimdi ben bir örneğe bakarak aferdersiniz öküzlük gördüğüm bir erkekte tüm erkekler öküz dersem ayıp olmaz mı olur.Onun için Aksoy’un kısa zaman içinde Türk kadınlarından özür dileyeceğini düşünüyorum.

Kaynak haber ve Fotoğraf
Bunu da seversin  Bebeğini emziren ilk baba ile tanışın - Galeri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. Elvan dedi ki:

  Bu sözlerden sonra hangi kadın o makyaj DVD sini alır ki?? rezil insan yaa, kendini ne sanıyor…

 2. whiterose dedi ki:

  slm hiçbir araştırma yapılmadan  yapılan bir proje sanırım mkyaj videoları bloogları da mı görmedin be adam bir de sorsun bakim türk kadınlarına kocaları  makyaja izin veriyormuymuş

 3. deli kızın bohçası dedi ki:

  makyaj dediğin boya küpüne girmekle olmaz kendileri silinince aslında maymuna daha çok benziyorlar evet ne yazıkkı bizler sayesinde ekranlarda boy gösterirlerken önce konuşmayı ve nasıl saygılı olunacağını öğrenmeliler bizim makyaja ihtiyacımız yok allaha şükür

 4. neval dedi ki:

  kendilerini allame-i cihan felan sanıyorlar herhalde.azıcık bitleri kanlanınca burunları havaya kalkıyor

 5. akasya ağacı dedi ki:

  merhaba. Blog dünyasında yeniyim.Bloğuma video eklemek istiyorum.Bilgisayarıma video indirmeden
  bloğuma nasıl video ekliyebilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 6. vintage peony dedi ki:

  Satış stratejiniz böyle olsun diye birileri tavsiye etmiştir bunlara bence :) 1 tane bile sattılar mı o DVD'den merak ettim hahaha:D

 7. selin dedi ki:

  Türk kadınının maymun gibi sokağa çıktığını düşünmüyorum. Aksine, elinden geldiğince kendine özenen kadınlarız, diğer ülkelerle kıyaslıyorum çünkü uzunca süre her milletten insan gördüm. Tamam bir Fransız kadını gibi ikonik değil belki ama, bir İspanyol gibi bıyıklı ya da bir İngiliz gibi kıllı gezmiyoruz en azından.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim