Yazlık dantel örgüler

Annekaz
10 Haziran 2013
2 Yorum

Yazlık dantel örgü modelleri gerçekten çok fazla fakat kabul etmek lazım bütün dantel bluzler örgüler elbiseler herkese yakışmıyor. İnternette çok fazla dantel örgü bluz ve elbise modeli var pek çoğu eski ama hem eski hem de çok şık modeller bulmak mümkün.

Dantel bluzler, yelekler yerine göre kullanıldığında doğru kombinlerle çok şık duruyor.. Bol ajurlu basit bir model hem fazlalıkları ustaca örtüyor hem de kıyafetlere hareket katıyor.. Ruslar örgü konusunda sınırları zorluyorlar.. Dantelden abiye kıyafet modelleri bile hemde ünlü markaların kumaş modellerini taklit ederek bile yapmışlar.. Ben kendi zevkime göre biraz derledim topladım tam 40 dantel bluz elbise ve yelek modeli aşağıdaki fotogaleride .. Elbiseler için kusursuz bir fiziğe sahip olmanız gerek, ama dökümlü bluzler için tam tersini söyleyebilirim..Jean pantolonlar, renkli atletler dantelin ruhuna aykırı olarak spor tarzı harika bir şekilde yansıtıyor.. velhasıl dantelin modası geçmiyor basit tekniklerle yapılan bu dantel kıyafetlerden birisi mutlaka size göre..

 

Bunu da seversin  Penyeden dikişsiz püskül boyunluk
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. briket makinası dedi ki:

    hepsi çok şık modeller

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim