Yeni yıl için pop-up tebrik kartları

Annekaz
17 Aralık 2012
Yorum Yok

Eskiden bayramlarda yıl başlarında  kart gönderilirmiş, artık akrabalar birbirlerine kart göndermiyor ama sene sonunda çocuklara yılbaşı kartı yapma ve gönderme ödevi veriliyor:)

Hem el yetenekleri hayal güçleri gelişsin hem de özel günlerde kart gönderme geleneği öldürülmesin diye verildiğini düşündüğüm bu ödev bizim zamanımızda da vardı. Taa çocukken kart yapmasına bayılırdım hatta simli olması için gelin tellerini imce ince kıyar kağıda yapıştırırdım o zaman şişe içinde sim yoktu ya da varlığından benim haberim yoktu.


pop-up-christmas03_thl

Geçen gün yeğenime yine yılbaşı kartı yapımı ödevi vermişler, internetten bir kaç el yapımı yılbaşı kartı fikri edinip okulda yapması için hazırladık.

Pop-up kartlar, katlanıp yapıştırılan evler şehirler oyuncaklar çiftlikler her şey var.. PDF ler halinde verilen sayfaları yazdırıp sabırla katlayıp yapıştırmak gerekiyor. Yine eskiler diyeceğim ama gazetelerin içinden çıkardı bu kartonlar kes yapıştır hayaller.. ben sadece kendi evimizi yapmaz komşulardan toplar bir de onları yapardım o zaman da çok yetenekliymişim :P

Bunu da seversin  Sonbahar kapı süsüm
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim