2022’nin Öne Çıkan T-Shirt Konseptleri Neler?

Annekaz
1 Temmuz 2022
Yorum Yok

Erkek ve kadın giyim ürünlerinde t-shirt her zaman ön planda ve birçok kişiye göre hayat kurtarıcı bir model. Tatilde, iş yerinde, okulda ya da günlük bir planda ne giyeceğine karar vermemiş bir kişi için, t-shirt modelleri farklı kombinlerde yer alması ve buna ek olarak tek başına tercih edilebilmesi ile ön planda. Kimi zaman düz ve sade renklerde basic modeller, kimi zaman ise canlı renklere sahip baskılı, iddialı t-shirt seçenekleri tercih edilebilir. Peki bu yaz hangi t-shirt modelleri ön planda olacak?

Polo Yaka Tişörtler

Özellikle erkek t-shirt modellerinde ön planda bir tema olan polo yaka t-shirt seçenekleri, spor ile klasik giyimin buluştuğu bir tarzı andırıyor. Renk seçeneklerine bakıldığında, hem sade hem de baskılı, nakışlı seçenekler barındıran polo yaka modeller, birçok kişinin favorisi konumunda. Kombin konusunda geniş seçenekler sunan polo yaka tişörtler, şortların yanı sıra pantolonlarla birlikte tercih edilebilir, dileyenler ise ince bir ceketle şık bir görünüm sağlayabilir. Hem düz renkli hem de baskılı seçenekler barındıran polo yaka tişört modelleri, dört mevsim tercih edilecek bir şıklığa sahip. 

V Yaka T-shirt

Kadın t-shirt modelleri içinde en çok tercih edilen konseptler içinde, v yaka t-shirt seçenekleri geliyor. Yaz aylarında, ferah bir deneyim sunmasının yanı sıra, şortlarla şık bir şekilde kombinlenmesiyle de öne çıkan v yaka t-shirt seçenekleri, birçok kadının favorisi. Buna ek olarak erkek t-shirt modellerinde de v yaka modeller popülerliğini sürdürüyor. Kadınlar için, şık bir dekolte sunmasıyla öne çıkan v yaka tişörtlerde hem basic seçenekler hem de desenli, baskılı alternatifler dikkat çekici. V yaka tişört modelleri hem klasik hem de spor çizgi ile uyumlu modeller barındırıyor. 

Baskılı Tişörtler

Erkek ve kadın t-shirt seçeneklerinde, bazen basic ve sade alternatifler tercih edilirken, kimi zaman da baskısı ile kendini ön plana çıkaran modeller tercih edilebilir. Baskılı t-shirt modelleri içinde, organik kumaştan üretilmiş t-shirt seçenekleri birçok kişinin favorisi. Tercih edilen kombine göre, t-shirt modelinin baskısı düşünülebilir. Bir şort ya da pantolon ile ya da ceketle, hırka ile düşünülebilecek baskılı t-shirt modelleri, hem gençler hem de orta yaştakiler için uyumlu seçenekler barındırıyor.

Bunu da seversin  Sarmaşık bardak altlığı

Yazın en önemli giyim ürünü t-shirt modellerinde, GAP kalitesi ile tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız, markanın online satış sitesinde birbirinden iddialı ürün seçeneklerini, online alışverişe özel indirimlerle keşfedebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim