25. yıla özel Back to the Future!

Annekaz
15 Ekim 2010
Yorum Yok
Gençlik yıllarımda belkide duvara yapıştırdığım ilk poster  Back to the Future afişiydi aradan çeyrek asır geçti  ve bu sene 25. yıla özel gösterimler ve tanıtımlar yapılıyor,  Back to the Future bana göre sinemada da dönüm noktalarından birisi Steven Spielberg var bir kere ve tabiki Marty McFly rolüyle neredeyse efsane olmuş Michael J. Fox.
Fakat  Marty McFly rolü ilk önce Michael J. Fox’a verilmemiş, haftalarca Eric Stoltz’la çekim yapılmış nerdeyse ilk film bitirilmiş fakat ne olduysa olmuş ve Eric Stoltz kadrodan çıkarılmış  ve yerine Michael J. Fox’la çekimler yeniden başlamış. Aşağıda Eric’le çekilmiş filmden sahneler göreceksiniz Eric daha karanlık bir Marty olmuş sanki ama benzerlikleri de gözden kaçmıyor. 25. yıla özel sadece Eric sürprizi yok Back to the Future orjinal fragmanı ve yine yeniden çekilmiş Michael J. Fox’lu orjinal fragmanının tazelenmiş hali çok hoş izlemenizi tavsiye ederim..
Not: eveeet yaşlanıyorum…
Bunu da seversin  Süslü Kaşıklar
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim