Masaüstü Kedim

Annekaz
28 Aralık 2010
1 Yorum

Çocukların yokluğunda evin sesizliğinden ve sakinliğinden sıkılan kedi masum masum işini yapmaya çalışan ev sahibesine dadanır.

Önce biraz miyavlar bacaklarına sürünür cevap alamayınca masaya çıkar monitörün altından bir kaç bakış bir kaç pati darbesi.. ama yararı yoktur, göz bebeklerini büyütüp masum masum bakmasıda fayda etmeyecektir.

En sonunda başka şeyle oyalanmaya karar verir, masa üstünde duran ıvır zıvır dikkatini çeker hepsini teker teker koklar içlerinde en çok boncuklu dokununca ses çıkartan anahtarlığı  sever en güzeli onunla oynamak diye düşünür. Monitörün arkasına geçip patisiyle kendine doğru çeker bir iki darbe derken hoop anahtarlık uçar halbuki ne umutlarla o anahtarlıkla oynamıştır, yazık…Sonra kapı çalar evin hanımı kapıyı açmaya gider döndüğündeyse yerini çoktaan kaptırmıştır.

                                                               Bizim evin patronu

Bunu da seversin  Taşlı Converse
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Ebru Aksoy dedi ki:

    awww ne kadar tatlı maşallah :)) ben de kedi istiyorum ama eşim yüzünden eve alamıyorum, balkonuma yemek için gelen sokak kedileriyle idare etmeye çalışıyorum.. insanın bütün elektiriğini alıyorlar ne güzel yaratıklar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim