3 Boyutlu kedili kahve süslemesi

Annekaz
3 Aralık 2014
Yorum Yok

kahve1

 

Dukan Diyeti yaparken süt süt ürünleri kahve oldukça fazla tüketiliyor ben sütü oldum olası severim zaten, kahveyi e öyle şekersiz içtiğim için de hiç bir zaman kilo açısından sorun etmedim kısıtlamadım. Dukan Diyeti yaparken biraz diyete neşe katmak için sütü köpürtüp böyle kedili köpekli kuşlu şekillere sokuyorum hayır ben zaten seviyorum ama eve gelen çocuklar bayılıyor. Çıldırıyorlar  çocuklara süt içirmek için harika  bir yöntem çünkü sütü içtikçe üzerindeki kedi gitmiyor öyle alttan alttan size bakıyor nasıl yapıldığını video ile anlattım önce ayrıntılar..

kahve2

Sütü köpürtmek için benim evde cafemo süt köpürtme ısıtma makinem var onu kullanıyorum Kapiçino yapmak için sıcak soğuk köpüklü süt yapmak için harika bir alet evde çocuk varsa kesinlikle almalısınız… Burada Cafemo süt köpürtme makinesi hakkında yazımı okuyabilirsiniz..
kahve3

Köpük kolay kolay gitmiyor yani uzun uzun köpükleri şekillendirebilirsiniz. Kedi yapması kolay köpük, kürdan ve 1 kaşık kahve iki kaşık köpük ile renklendirilmiş koyu kahve köpük lazım bunu çizgileri yapmak için kullanacağız..
kahve4

 

Yukarıdaki kedi oldukça beklemiş bir kedi süt köpüğü kolay kolay sönmüyor
kahve5Ve bu da neredeyse yarısına kadar içilmiş kahve gördüğünüz gibi kedi hala ne kadar içtiğinizi izliyor.. şimdi nasıl yapıldığının videosu buyrun karşınızda.. Yotube izleyemiyorsanız Chorme için Zenmate yükleyip ülkeyi İngiltere ve ya Almanya olarak seçin :) Çizimler için koyu kahve kullanmak istemeyebilirsiniz eritilmiş çikolata ile yapabilirsiniz..

Bunu da seversin  Çocuklar için yemek tarifi kitabı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.